Большинство школьников Харькова поражены педикулёзом и кариесом

17 мая 2018, 13:34
 

У цьому навчальному році медогляд пройшли 76% школярів. Та результати не втішають медиків. Більшість дітлахів ураженні педикульозом та карієсом.

За попередніми підсумками профілактичних медичних оглядів в цьому навчальному році На перше травня медогляд пройшли майже 92 тисячі харківських школярів. У результаті здоровими визнали лише 38%, диспансерний огляд необхідний третині дітлахів і чверті школярів - додаткове обстеження. Найчастіше  у підлітків спостерігається захворювання кістково-м'язової системи, патологія органів зору та центральної нервової системи. Але одна з найголовніших проблем у школярів - карієс. Спостереження і лікування у стоматолога необхідно більшості дітлахів.
 
Тетяна Бакалова заступник директора Департаменту охорони здоров'я 
 
Это говорит, о том качестве питьевой воды, и том питании которые наши дети получают, и естественно о гигиенических навыках которые должны быть у школьников. Но к сожалению почти 60% детей необходимо наблюдению стоматологов.
 
Такі профілактичні огляди проводяться регулярно.  У школярів найчастіше виявляють ознаки респіраторних захворювань та інфекційну ураженість шкіри, але найбільше випадків, а це 80%, - захворювання педикульозом.
 
Тетяна Бакалова заступник директора Департаменту охорони здоров'я 
 
Зараженность педикулёзом подтверждение того, что наши дети довольно сейчас подвижны и мигрируют, занимаются в разных кружках и источники инфицирования, а потом заносы естественно в учебные заведения. Хорошо, что проводятся эти осмотры которые позволяют не распространять выявленный педикулёз.
 
По виявленим патологіям дітлахи розподіляються по фізкультурним групам. У кожній відповідно і навантаження різне. А дві тисячі школярів, це 2%, взагалі звільнені від занять. У профільному департаменті сподіваються, що після завершення медичної реформи ситуація може змінитись. Та нагадуюють батькам, про відповідальність за здоров’я їхніх дітлахів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу