В Харькове проходит ХХ туристический форум в формате фестиваля

17 мая 2018, 14:22
 

В другий заключний день харківського міжнародного туристичного форуму учасники та гості змогли побачити всю культурну спадщину Харівщини та український колорит на міні-фестивалі, що проходив у сквері біля Покровського монастиря.

Сквер, що біля Покровського монастиря, перетворився на своєрідну машину часу. Культура, мистецтво, ремесла, відомі українські постаті. Все це просто неба в одному місці для всіх. 
 
Армен Калоян головний режисер ХНАТОБ ім. Лисенка 
 
Иван Сирко, Григорий Сковорода, есть настоящий Кобзарь. Назар Бужинский - настоящий Кобзарь. Далее персонажи Квитки Основьяненко: Шпак , Присенька, Лопуцьковський. Шельменко. Вся история она в искусстве. Не только в архитектуре, она в театре, она в костюмах, она в умении владеть оружием, в ремесленных мастеровых, вот это мы и презентуем.   
 
Саме так проходить другий день Міжнародного туристичного форуму, що переріс в міні-фестиваль Слобожанських ремесел. Гостей  форуму вітають українськими піснями, театральними виставами та гопаком. 
 
Делегати з 14 країн світу змогли навіть подивитися відому виставу за мотивами твору Квітки Основ'яненка.
 
Актори, кажуть, викладаються на всі 100 для того, аби відкрити очі на українське.
 
Владлена акторка 
 
Для нас дуже важливо з театром Шевченко продемонструвати нашим гостям, що Харків є українське місто з українськими традиціями з українським театром. Ми показуємо уривок з нашої класичної  п"єси Шельменко денщик. Дуже багато поколінь її грало, тому саме ця п'єса презентує наше місто, тому, що вона є візиткою Харкова. 
 
Гості за всім уважно спостерігали, і залюбки долучилися до танців та різноманітних майстер-класів. 
 
Соня Крайчова радник міністерства іноземних і європейських справ Республіки Словакія 
 
Я считаю, что это как раз показывает менталитет, настроение , какой есть в Харькове. Я считаю, что этот фестиваль это как раз возможность наладить  сотрудничество и в области туризма, и в области сохранения культурного наследия, и как раз это и показ того, что в Украине культурное наследие, традиции , фольклор  сохраняется и люди этим живут.  
 
Від такого коктейлю культурної спадщини Харкова і не тільки, байдужим ніхто не залишився. Гості, розповідають, після візиту до Першої столиці України, з собою візьмуть порцію позитиву. І обіцяють розповісти про Харків у своїх країнах 
 
Лі Сінчунь заступник начальника канцелярії з іноземних справ і справ китайців, які проживають за кордоном міста Цзінань 
 
Це наш перший візит до Харкова. Нам дуже сподобався туристичний форум, що тут проходить. Ми в захваті  від міста, від того, що нам запропонувала міська влада і кервіництво міста, від парків, від всієї природи. Щодо майбутніх планів, ми сподіваємося не лише просувати наш туризм між двома містами, а також у сфері економіки, і в сфері політики, я думаю, у нас теж будуть хороші відносини. Ми дуже раді, що ми тут.  Ми в захваті від всього. Спасибі всім.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу