Делегация города-побратима Цзинаня (Китай), посетила Городские очистные сооружения №1

17 мая 2018, 14:14
 

Два дні тривав міжнародний туристичний форум у Харкові, а тому програма гостей, які завітали до Першої Столиці, була насиченою. Наприклад, делегація з Китаю вирішила охопити якнайбільше напрямків де можна перейняти досвід, або ж поділитися своїм. Їх зацікавили очисні споруди.

Це міські очисні споруди №1 що на Диканівці. Саме вони обслуговують близько 70 відсотків Харкова. Делегація з міста-побратима Цзінаня зацікавилася роботою комунального підпиємства і китайські спеціалісти вирішили на власні очі побачити як все працює. 
 
Ван Цюньшень заступник директора Департаменту комунальних служб м. Цзінань
 
Загалом мене дуже вразили масштаби об'єкту і глибина колектору. Якщо говорити вцілому, то технології схожі. Звичайно є певна відмінність у обладнанні яке використовується у нас і у вас.  Хочу відзначити що завдяки нашим партнерським відносинам з Харковом ми можемо обмінюватися досвідом у сфері водовідведення і привносити щось нове з Цзінані до Харкова і навпаки.
 
У КП "Харківводоканал" працюють над оновленням обладнання  і не лише для підвищення потужностей.
 
Віталій Терещенко директор Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП "Харківводоканал"
 
У нас на завершающей стадии тендер по проекту мирового банка реконструкции и развития который позволит нам реконструировать и Диканевские и Безлюдовские очистные сооружения. Упор ставится на денитрификацию стоков. Это в первую очередь позволит выйти на очень хорошую очистку сточных вод. Это прежде всего будет защита экологии.
 
Окрім захисту навколишнього середовища, на підприємстві також планують реалізувати проект з енергозбереження переробляючі осад, який накопичується після очистки стічних вод у біогаз.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу