В Харькове открыли мемориальную доску известному врачу Владиславу Франковскому

16 мая 2018, 14:28
 

На вулиці Максиміліанівскій,11 відкрили меморіальну дошку Владиславу Франківському. За його ініціативи були створені перша інфекційна лікарня, санітарна служба та притулок для невиліковно хворих. За значні заслуги видатному лікарю присвоїли високе звання- почесного громадянина Харкова. Крім того, іменем Владислава Франківського ще за його життя була названа вулиця в центрі міста.

Він був одним із засновників Харківського медичного товариства й брав активну участь у його діяльності, саме тому меморіальна дошка тепер буде на фасаді цієї будівлі. 
 
Сергій Чернов голова Харківської обласної ради 
 
Це історія міста Харкова, Харківщини, бо пройшло вже багато часу, але ми згадуємо як раз людей, які тоді у важкий також час становлення медицини віддавали свій професійний, як-то кажуть, можливості і людські саме для того, щоб врятовувати людей, лікувати їх, об'єднувати медиків навколо себе, створювати лікарні, як сьогодні було сказано, перша дитяча лікарня була саме за його ініціативою створена у місті Харкові.  Харківська міська рада прийняла рішення і присвоїла тоді високе звання почесного громадянина міста Харкова, а саме цьому лікарю, видатному лікарю за його відношення до своєї профессії і до людей, які проживали, яким він допомогав.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу