Юлия Светличная поздравила банкиров и наградила победителей Первого регионального турнира по финансовой грамотности

16 мая 2018, 12:37
 

В переддень Дня банківського робітника губернатор Харківщини Юлія Світлична привітала кращих з кращих у цій сфері. Не обійшлося і без нагород переможців Першого регіонального турніру з фінансової грамотності.

Керівник області Юлія Світлична відвідала Харківський навчально-науковий інститут Університету банківської справи. Там губернатор зустрілася зі студентами та викладачами ВИШу.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
У переддень святкування Дня банківського працівника ми поздоровили весь актив Харківської області і можу сказати, що ми розвиваємо цю сферу та запроваджуємо із вищими навчальними закладами, а також банківським союзом декілька проектів, які пидвищують економічну та фінансову грамотність харківського населення: безкоштовні курси, які надають можливість ознайомитись з усім спектром надання банківських послуг. Також запроваджуємо нові механізми кредитування і банківський сектор долучається до соціальних проектів.
 
Керівник області наголосила, що розвиток банківської сфери є особливо важливим у процесі інтеграції України до Європейського союзу. Вже зараз харків'яни можуть користатися новими ідеями, новими можливостями та механізмами, які надає інтеграція до європейського суспільства. Під час заходу Юлія Світлична вручила нагороди та подяки голови облдержадміністрації кращім працівникам банківської сфери регіону. І це були не всі нагороди на сьогодні. Губернатор зустрілася з фіналістами турніру з фінансової грамотності на кубок голови ХОДА - командами школярів та студентів харківських навчальних закладів. Перший регіональний турнір проводився з 6 жовтня по 18 листопада минулого року. У змаганнях взяли участь 296 учасників: 18 команд - з ВИШів та 23 команди - зі шкіл та позашкільних навчальних закладів Харківщини.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
До співпраці з банківською сферою долучаємо і науку. Проводимо семінари, круглі столи, а також усілякі конкурси для молоді для того, щоб і молодь долучалась. Сьогодні ми поздоровили тих, хто у минулому році виіграв кубок губернатора щодо фінансової грамотності. Цього року також продовжуємо роботу. Зробимо такі конкурси щорічними. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу