Геннадий Кернес провел личный выездной прием в Московском районе

16 мая 2018, 14:14
 

Просувається робота над підвищенням комфорту для городян. І саме з ними, з городянами, віч на віч зустрічається мер міста Геннадій Кернес, адже вважає такий формат дієвим, коли люди напряму звертаються з питаннями до міського голови. Сьогодні був виїзний прийом у Московському районі.

Жителі Московського району в очікуванні зустрічі з міським головою Геннадієм Кернесом. Мер сьогодні у них в районі зі своїм виїзним прийомом. Майже 8 десятків заявників. Понад 120 наболілих і важливих для кожного питань. Сергій Басов тут, каже, від імені жителів всього дому. Просить Геннадія Кернеса перевести їх відомчий  будинок, що по вулиці Гвардійців Широнінців, 39-Б до комунальної власності. Бо, підкреслює, люди вбачають в цьому одні плюси.   
 
Сергій Басов мешканець будинку по вулиці Гв. Широнінців, 39-Б 
 
Во всем будет улучшение, если переведут в коммунальную собственность города.  Во-первых, и обслуживание его, и порядок будет. Все службы у нас коммунальные есть, все рабочие, заключив договора, все будет как во всех домах.    
 
Геннадій Кернес вислухав і дав розпорядження всім фахівцям вивчити це питання. І вже до найближчої сесії міської ради підготувати документи щодо переведення житлового будинку до комунальності власності. Таку ж особисту підтримку мера отримають і батьки дошкільнят вулиці Гвардійців Широнінців.
 
Маргарита Резвіцова вихователь 
 
Мой вопрос был такой, чтобы миграционную службу - это паспортный стол, который находится по ул. Гв. Широнинцев, 25-А, а ранее это была 98 школа,  перенесли в другое здание. А в этом здании чтоб разместили начальные классы, которые сейчас занимают две группы в 440-м садике. Те места освободили и садик имел возможность открыть еще дополнительные группы. Потому, что деток очень много. Геннадий Адольфович пообещал, что он сделает все возможное, чтобы наконец-то и детки были в комфорте и родители были довольны. 
 
Окрім розширення бази для дошкільнят, у Московському районі місто планує планомірно оновлювати і спортивну інфраструктуру. Так вже до 2019 року, зазначив Геннадій Керрнес, сучасними футбольними та спортивними стадіонами облаштують 138-му та 143-тю школи. Традиційно на прийомі не обійшлося без скандальних питань. Так Наталія Неврозова до мера зі скаргою на торговий павільйон, який нещодавно з'явився у їхньому дворі. Жінка показує фотофакти меру, на що перетворилася територія з появою цієї торгової точки. Замість місця для дозвілля малечі  - місцева наливайка, стихійний туалет та безлад. Всім відповідним службам Геннадій Кернес дав три дні, аби прибрати проблемний кіоск. 
 
Наталія Неврозова жителька будинку по вул. Академіка Павлова, 146 
 
Вообще просто, прием прошел на одном дыхании. Просто волшебник Геннадий Адольфович, просто волшебник. Сразу чувствует проблему людей. Мне кажется, уже не говоря и не видя их.
 
Та найбільше питань, з якими жителі Московського району прийшли на зустріч з мером, стосуються покращення стану житлового фонду. Ремонти покрівель, доріг, під'їздів, цоколів, вхідних груп, тротуарів, ліфтів. Всі їх міські служби вже взяли до роботи. Позиція міста така, зазначив Геннадій Кернес, аби люди бачили результат. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова
 
Такие проблемы есть в каждом районе города Харькова. И поэтому, подготавливая тот или иной личный прием, мы должны четко давать ответ людям. Когда будут проблемы устранены. Я хотел, чтобы вы четко, подготавливая ответ людям, для себя завели как-то учёты, таблицы, графики и отслеживали это. Чтобы мы своевременно могли оперативно реагировать. И тогда у нас будет общий результат. Хороший общий результат. Вопросы сложные, но я думаю, что мы все можем решить. Что мы можем решить в этом году, что мы можем запланировать на будущий год, но заявитель должен четко после приема знать, за чем он приходил, какой для него ответ подготовлен, и когда ему ждать результат. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу