20 мая в Харькове пройдет Велодень

16 мая 2018, 14:42
 

Вже цієї неділі, двадцятого травня, у Харкові пройде Велодень. Захід для міста став традиційним та проводитиметься дванадятий раз. Організатори очікують не менше п'ятнадцяти тисяч любителів велосипедів та для всіх підготували масу сюрпризів.

З восьмої ранку до другої дня двадцятого травня центр Харкова перекриють. У місті проходитиме традиційний Велодень. У профільному Департаменті міськради звертаються до автомобілістів - просять оминати маршрут заїзду на велосипедах, поставитися з розумінням, а краще - приєднатись. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Касаемо маршрута - он будет как и на на протяжении предыдущих трех лет неизменным. Мы едем с площади Свободы по проспекту Науки, разворачиваемся в районе Отакаря Яроша, возвращаемся на улицу Новгородскую, проезжаем через улицу Белых акаций по Сумской. Дальше у нас улица Петровского с выездом до Зеркальной струи, по улице Алчевских и дальше мы возвращаемся по Сумской на площадь Свободы.
 
Всього організатори очікують не менше п'ятнадцяти тисяч любителів велосипедів. Близько трьох тисяч візьмуть участь у флеш-мобі. Він розпочнеться о десятій годині ранку, буде цікавим та матиме жартівливий характер. Всіх подробиць організатори на розкривають та запрошують харків'ян спостерігати. А вже об одиннадцятій годині всі учасники розпочнуть подорож на велосипедах містом. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Это хорошая традиция. Я надеюсь, что и в этом году харьковчане с удовольствием приедут на площадь Свободы для того, чтобы вместе проехаться по центральным улицам Харькова во время проведения Велодня.
 
Крім того, розповідає Олексій Чубаров, протягом дня на харків'ян на площі Свободи чекають різноманітні конкурси із подарунками. Велику увагу приділять відпочинку та розвагам дітей. Для них організують спеціальну зону. Всіх бажаючих запрошують стати частиною цього свята спорту у місті.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу