В Харькове стартовал Х международный туристический форум

16 мая 2018, 15:37
 

Знакова подія для Харкова. Сьогодні у Першій столиці відкрився Х Міжнародний туристичний форум. У церемонії відкриття взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представники більше 10 міст України, а також 14 делегацій з 10 країн. У рамках форуму досвідом у сфері туризму поділяться представники закордонних стран.

Х Міжнародний туристичний форум "Харків: партнерство в туризмі" стартував у Першій столиці. На захід з насиченою програмою, що триватиме 2 дні з'їхалися представники Ізраїлю, Польщі, Іспанії, Китаю, Туреччини, Грузії, Кіпру, Словаччини, Німеччини, Болгарії, Чехії, а також міст України: Одеси, Львова, Києва, Полтави, Тернополя. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
К нам приехали не только города-партнёры, города-побратимы, но и украинские города. Это говорит о том, что город Харьков популярен, город Харьков в тренде. И очень хорошо, что и украинские города интересуются городом Харьковом. То, что касается иностранных делегаций, то действительно очень широкое представительство иностранных делегаций, очень много городов, которые приехали и даже город Бильбао приехал. Мы впервые принимаем испанский город у себя, и они уже наслышаны о городе Харькове. Им очень интересен город Харьков и хотят очень хороших и дружеских отношений с городом Харьков. 
 
Всіх учасників Х-го ювіленого міжнародного туристичного форуму Харків приємно зустрів, розповідають самі гості. Вразив, кажуть, своєю привітністю, гарним ставленням та теплою і сонячною погодою. 
 
Іраклій Шенгелія заступник голови міської ради м. Кутаїсі (Грузія)
 
Мы первый раз в Харькове и очень рады приветствовать вас в вашем городе. Впечатления только положительные и наши добрососедские отношения это самое главное -  Мы увидели гостеприимство, мы увидели тепло, увидели дружеские отношения к нашим людям и к нашим народам. Мы всегда рады видеть вас в Грузии. 
 
Яніс Арістодему  Почесний консул України в місті Пафос (Республіка Кіпр) 
 
Я тут на запрошення вашого чудового мера Геннадія Кернеса. Я дуже йому вдячний за це запрошення і я дуже радий тут знаходитися. Ми приїхали великою делегацією. Це продовження нашої співпраці після того як ваша делегація відвідала Кіпр. Я вже другий раз в Харкові і мені дуже хотілося повернутися в це гостинне, прекрасне і гарне місто і я зробив все можливе, аби Харків мав свої партнерські і побратимські відносини на Кіпрі. Скажу вам чесно, по-перше, у харків'ян неможливо не закохатися, це дуже добрі, привітні і гостинні люди, їхнє ставлення до нас нас дуже вразило. По-друге, це краса вашого міста. Я хочу побажати вам подальшого прогресу, розвитку, миру, процвітання і всього найкращого. 
 
Кан Юаньсун співробітник Департаменту міжнародних відносин муніципалітету міста-побратима Цзінань (Китай)
 
Перше, що я побачив це прекрасне, чисте місто і прекрасні люди, які мешкають в ньому. У вас тут все красиво і дуже сильно відрізняється від Китаю. Найголовніше, що я хочу відзначити, це наші побратимські відносини. Нас завжди дуже гостинно зустрічають наші партнери. Я дуже хочу подякувати вашому меру Геннадію Кернесу і всім, хто причетний до нашої співпраці і сподіваємося, що наші відносини, між нашими містами, будуть тривати і надалі, довгі роки. Наші відносини дуже швидко розвиваються, як і весь Китай. Хочу відзначити, що Харків теж розвивається дуже швидкими темпами. Я сподіваюся, що у нас буде дуже багато проектів, які ми разом будемо реалізовувати і ми, зі свого боку, зробимо все можливе для цього. 
 
Те, що Харків з кожним роком стає ще комфортнішим містом з розвиненою інфраструктурою - результат наполегливою праці, зазначив перший віце-мер. Праці великої команди, яка щодня піклується про Харків.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы гордимся тем, что наш мэр Геннадий Кернес создал такую команду, которая действительно работает на результат. Могу сказать, что все отмечают ту чистоту, которая сейчас есть в городе, те знаковые объекты, которые реконструированы, которые находятся в процессе реконструкции, для нас это очень приятно. Но мы не будем останавливаться на достигнутом. Наш девиз - работать для людей и мы хотим двигаться вперёд и будем делать всё от нас зависящее для того, чтобы наш город Харьков активно развивался. У нас большие амбиции. Мы хотим, чтобы наш город был самым красивым и самым комфортным в Украине. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу