В летних оздоровительных лагерях дети должны быть в безопасности - губернатор Юлия Светличная

15 мая 2018, 14:39
 

Загалом у Харківській області заходами оздоровлення планується охопити майже 87 тисяч дітей. Для цього, як зазначила губернатор Юлія Світлична, необхідно підготувати понад 700 закладів. А це означає створити належні умови для комфортного перебування дітлахів і перед усім їхньої безпеки.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Провели сьогодні нараду з керівниками державних органів ДСНС та дерпродспоживслужби щодо дотримання законодавства та відповідності всіх закладів, які будуть приймати людей у цей літній період на відповіднсть санітарних норм і пожежної безпеки. Наголошую на персональній відповідальності керівників установ, які готуються до прийняття людей, а також керівників органів влади щодо відповідності цих установ усім стандартам і нормам відповідно до законодавства України. Ніщо не може загрожувати життю та безпеці громадян. 
 
Керівник області також доручила створити в кожному районі мобільні групи, які здійснюватимуть моніторинг підготовки та подальшої роботи дитячих закладів охорони здоров’я та відпочинку. Такі перевірки вже розпочала служба ДСНС, за її результатми - приписами запропоновано до усунення понад 600 порушень вимог пожежної безпеки. Держпродспоживслужбою в свою чергу вже надано 160 пропозицій щодо покращення матеріально-технічної бази закладів відпочинку та оздоровлення, з яких поки що виконано лише 15%. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу