Во Дворце бракосочетания - аншлаг. Пары хотят пожениться в Международный День семьи

15 мая 2018, 14:07
 

Це те, що в людини найдорожче. У всьому світі сьогодні відзначають день сім'ї. Наші коресподенти стали свідками, як у Харкові народжується нові родини. А ще спілкувалися з тими, хто вже десятиліттями разом та дізнавались про таємниці сімейного щастя.

У житті Алли та Андрія - особливий день. Вона у білій сукні, немов із казки, а він її принц. Після п'яти років зустрічань вони вирішили офіційно стати подружжям.  
 
Одружитися молодяти мріяли саме сьогодні, у Міжнародний день сім'ї. Пропозиція Андрія, каже Алла, її приголомшила і вона погодилась.
 
Андрій та Алла Лукашенко молодята 
 
Предложение он делал мне на высотке, на крыше высотного здания. Там все было очень красиво, живая музыка, саксофонист, лепестки, романтика.
 
Тепер молоді мріють все життя прожити разом, народити двох дівчаток і всім бажають цінувати стосунки.
 
Андрій та Алла Лукашенко молодята 
 
Мы вместе друг за друга держимся, нет никакой главы семьи, когда кто-то имеет над кем-то давление. Мы все решаем вместе, мы всегда советуемся 
 
Взагалі у Палаці одружень цього дня, розповідають у головному управліннІ юстиції, аншлаг. 
 
Тетяна Єгорова начальник головного територіального управління юстиції в Харківській області 
 
Учитывая, что День влюбленных и День семьи - это те праздники, когда у многих есть желание зарегистрировать брак, у нас сегодня небольшой аншлаг. На сегодняшний день это около пятидесяти пар, но это не только во Дворце, это по городу Харькову хотят зарегистрировать свой брак. Учитывая то, что у нас еще есть быстрые браки "Брак за сутки", возможно, будут заявления оперативно подаваться и регистрация брака будет проводиться именно сегодня.
 
Крім одружень, тут сьогодні вітають тих, хто десятиліттями проживає у сімейному союзі. Зокрема, родину Ніни та Романа Черкашиних. Вони разом сорок три роки. Мають - двох дітей та чотирьох онуків. Кажуть, секрет родинного щастя - у любові та повазі один до одного. 
 
Ніна та Роман Черкашини подружжя
 
Как то у нас такого нет, что это его работа, а это моя. Мы все вместе. Он может - делает, я могу - я делаю, но он, конечно, главный добытчик.
 
І саме цьому, каже подружжя, вчать молодь.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу