Харьков закупил для КСП "Харьковгорлифт" новую технику

15 мая 2018, 15:41
 

Харківгорліфт сьогодні оновило автопарк 13 автомобілями. Все для того, щоб бригади робочих могли оперативніше добиратися до аварійних ділянок для усунення поламок ліфтів, домофонів та електромереж житлового фонду міста.

Новенькі, комфортні, і що найголовніше,- економні. Якраз саме на цих 13-ти машинах, що місто закупило для КСП "Харківгорліфту", бригади ремонтників і курсуватимуть по Харкову для усунення тієї чи іншої аварії. У кожному з автомобілів комплект найнеобхідніших інструментів та запчастин для оперативного ремонту ліфтів. На одній з аварійок працюватиме В'ячеслав Кросков. Він водночас і водій і механік.     
 
В'ячеслав Кросков  водій-механік КСП "Харківгорліфт" 
 
Оборудование у нас чисто для аварийной машины. То есть кнопки, коврики, контакторы, то что мы можем сделать быстро. Ну, конечно, на этих машинах быстрее ездить, ну и удобней. До этого у нас были газели и нивы, но они у нас уже были старенькие. Машины скоростные, вы сами понимаете. Быстрее выезжать и быстрее обслуживать лифты. 
 
А ось ці автомобілі ціла - аварійно-ремонтна майстерня на колесах. Так крім машин підвищеної прохідності - комунальники отримують ще й надсучасне обладнання. Тут три комплекти висотних драбин, інструменти та навіть тепловізори. 
 
Сергій Мешков заступник директора з питань енергетики КСП "Харківгорліфт" 
 
Они упакованы полностью  всем инструментом необходимым для работы. Не так как раньше выезжала машина, а в ней даже не было никакого запаса материала. Сейчас полный набор инструментов. Вплоть даже до современных тепловизоров, которые могут предотвращать аварии. Мы наводим на электроустановку и видим, какая проблема есть, даже не ждем, когда будет авария или пожар на наших электроустановках. Мы можем уже заблаговременно их предотвращать.         
 
Це своєрідна технічна база для ліквідації аварій на електромережах комунального господарства. На них бригади обслуговуватимуть і ліфтове обладнання і домофони всіх міських багатоповерхівок - 8-ми районів Харкова, окрім Холодногірського. Також на цих машинах є обладнання, завдяки якому комунальники готуватимуть електромережі житлового фонду Харкова до осінньо-зимового періоду. На свої маршрути всі 13 нових автомобілів виїдуть вже сьогодні.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу