Игорь Терехов: открытие центров предоставления услуг - это инвестиции в будущее

25 апреля 2018, 16:28
 

Харків фактично став обличчям України. Іноземні організації, розповідаючи світу про досягнення України за останні кілька років - розповідають саме про Харків.

Сучасний, європейський і головне доступний для всіх українців, які бажають отримати ту чи іншу послугу. Регіональний центр послуг у Харкові працює трохи більше як півроку. Та вже зараз його пропагують за кордоном. 
 
Це ролик знятий Міжнародною організацією розвитку права "IDLO". Розказуючи світу про Україну, її досягнення та успішно втілені в життя проекти показують саме Харків. На прикладі Регіонального центру у своїх роликах іноземці розповідають, що ж в сучасній Україні коїться з корупційною складовою при оформленні тих чи інших документів і що було до. 
 
- Любой человек мог прийти в любой кабинет, а кабинеты были закрыты. при закрытых дверях можно было делать все что угодно. Соответственно можно было давать взятку, давать деньги, давать какие-то документы, или оформлять как-то с помощью знакомых, с помощью каких-то связей. Сейчас вот в таком здании нельзя такого сделать. Потому что, во-первых, везде стоят камеры, во-вторых, тут везде стекло и открытое пространство не позволяет делать людям, то что они делали до этого. 
 
Олександр вимушений переселенець (м. Донецьк), відвідувач Регіонального центру послуг  
 
Раньше было очень проблематично получить все услуги. Это были огромные очереди, тем более с маленьким ребенком. Сейчас это намного проще, красивее и мы чувствуем себя ну, действительно, как в Европе.   
 
Світлана відвідувачка Регіонального центру послуг
 
Что особо понравилось - тарифы прозрачные, там каких-то дополнительных услуг, там коробки конфет, чего-то в конверте какой-то суммы давать не пришлось. Все великолепно. 
 
Представники міжнародної організації розвитку права "IDLO" зараз з візитом у Харкові. Саме вони допомагали місту з втіленням в життя проекту Регіонального центру послуг. З 2016 року ця міжнародна організація надавала Харкову експертів для запуску і підтримки роботи центру, організовувала професійні тренінги для співробітників, консультувала з питань ремонтних робіт, організації та функціонування. Цього разу вони приїхали не самі, а зі Шведським агентством міжнародного розвитку "SIDA". На зустрічі з першим віце-мером іноземні партнери Харкова зазначили, що задоволені співпрацею і готові надалі до плідної роботи. 
 
Леван Дучідзе директор Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) в Україні  
 
Так же как и вы мы очень гордимся этим центром, потому что чувствуем, что и наша лепта тоже присутствует в нем.  
 
Під час зустрічі з гостями Ігор Терехов підкреслив, переривати плідну співпрацю з надійними партнерами Харків не налаштований. Оскільки місто планує і далі розвивати сектор надання адміністративних та соцпослуг для населення. Робота в цьому напрямку вже ведеться. Один подібний центр послуг - Прозорий офіс, каже Ігор Терехов, у місті планують відкрити вже цьогоріч. У 2019 - ще один. Іншими словами, планомірна робота в цьому напрямку - довготривала. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы нацелены на результат. Мы будем делать еще центры. Мы понимаем, что они очень востребованы и это инвестиции в будущее.  Это однозначно.  А поскольку наше будущее в наших руках , то туда мы будем инвестировать.  
 
Леван Дучідзе директор Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) в Україні  
 
IDLO очень рада и гордится тем, что она проделала во время создания центра  Регионального центра услуг тут в Харькове. Мы думаем, что это на самом деле и есть будущее. Как нужно работать в сфере предоставления услуг. С одной стороны это удобно для граждан с другой стороны, большое внимание уделялось прозрачности самого процесса предоставления услуг, оно помогало минимизировать риски коррупции. Как раз это было проделано в этом центре. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу