Египетский бизнес заинтересован в сотрудничестве с харьковскими предприятиями энергетического машиностроения

25 апреля 2018, 17:01
 

Єгипетський бізнес зацікавлений у співпраці з харківськими підприємствами енергетичного машинобудування. Про це наголосили члени великої делигації з закордону у складі якої дипломати, представники уряду, а також керівники чотирьох топових єгипетських компаній.

Губернатор Юлія Світлична зустрілася з делегацією Арабської Республіки Єгипет, до складу якої увійшли дипломати, представники уряду, а також керівники чотирьох топових єгипетських компаній. Делегація відвідала низку промислових підприємств Харківської області, в першу чергу, тих, що працюють у сфері енергетичного машинобудування.
 
Халед Бадаві міністр у справах компаній державного сектора Арабської Республіки Єгипет
 
У нас були дуже продуктивні зустрічі. Ми побачили технічні можливості та ноу-хау ваших підприємств і дуже оптимістично дивимося на майбутнє наше співробітництво. З нетерпінням чекаємо на можливість вибудувати взаємовигідні відносини. 
 
Міністерство, яке очолює Халед Бадаві, відповідає за розвиток 8 секторів економіки, в яких працюють 127 компаній. У тому числі це сфери машинобудування, будівництва, металургії, туризму, фармації, хімічної промисловості. Юлія Світлична відзначила, що Харківщина, безумовно, повинна стати частиною процесу активізації співпраці з Єгиптом, про що делегація цієї країни вже домовилася з Урядом України.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Мы имеем достаточно серьёзную экономическую базу. У нас более 600 промышленных предприятий на территории области. Имеем очень серьёзную научную и инженерную базу и высокотехнологичное производство. Наши предприятия активно ищут взаимное сотрудничество, имеют возможность выпускать качественную и конкурентную продукцию. Можем быть интересны в разных сферах. Поэтому любые возможности, которые дадут синергию объединения  и результативности готовы рассмотреть со стороны наших международных гостей. 
 
Також у ході зустрічі обговорили такі перспективні напрямки співпраці, як сфера агробізнесу та освіти. У завершенні зустрічі, Юлія Світлична запросила делегацію Єгипту відвідати міжнародний економічний форум, який відбудеться в Харкові у вересні.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу