Олег Ляшко против инициативы Ульяны Супрун по упрощению процедур доступа к наркотическим веществам

16 апреля 2018, 12:36
 

Радикальна партія Олега Ляшка проти ініціатив Уляни Супрун. Вона, за словами політика, розробляє зміни до законодавства, що спрощують процедуру доступу до наркотичних речовин. Фактично - це легалізація обігу наркотиків, впенений нардеп.

Замість того, аби розширити програму доступних ліків, ініційовану командою Радикальної партії, уряд хоче забезпечити людей доступними наркотиками. Про це заявив лідер Радикальної Партії Олег Ляшко. На брифінгу політик повідомив журналістам, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розробляє зміни до законодавства, які спрощують процедуру доступу до наркотичних речовин. Фактично – це легалізація обігу наркотиків, переконаний Олег Ляшко.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної Партії
 
В уряді за ініціативою МОЗ розробляються рішення про легалізацію наркотиків, про спрощення процедури доступу до наркотиків, які можуть надаватися без відповідних дозволів. Ми категорично проти легалізації наркотиків. Нехай пані Супрун себе і своїх дітей підсажує на наркотики, якщо вони їй подобаються, але не українських дітей! Я вбачаю у цьому цілу політику дебілізації української нації – одна, як Супрунша, пропонує легалізувати наркотики, інші скасовують візовий режим із Колумбією, щоб було легше ці наркотики ввозити в Україну. Замість того, щоб забезпечити українцям доступ до медичних послуг, вони закривають лікарні. Натомість нате вам дармові та безоплатні наркотики. 
 
Саме тому Радикальна Партія вимагає звільнити в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної Партії
 
У людей немає сьогодні вакцини від корі. Перші місця в світі по туберкульозу, СНІДу, серцево-судинних захворювань. І замість того, щоб долати ці епідемії, вони хочуть спростити доступ до цієї дурі. Тому, вимога до прем'єра Гройсмана звільнити з посади Супрун, з посади керівника МОЗ і припинити маяться дурньою щодо легалізації наркотиків. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу