Харьковская "Укрпочта" получила 37 новых автомобилей

16 апреля 2018, 13:10
 

Автопарк харківської філії "Укрпошти" поповнився 37 новими машинами. Куди ними розвозитимуть посилки та кореспонденцію, і чи "світить" співробітникам "Укрпошти" зростання заробітних плат?

Вмісткі, швидкі та зручні. Саме цими новими автомобілями розвозитимуть кореспонденцію та посилки Слобожанщиною. Ключі від нової техніки Харківській "Укрпошті" передала голова облдержадміністрації Юлія Світлична.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
37 авто передано харківській філії. Це оновлення парку на 25%  і вони будуть обслуговувати не тільки місто Харків, а й сім районів Харківської області. Також будуть їздити у найвіддаленіші села прикордонних районів в обалсті. Домовилися про те, що "Укрпошта" буде розвивати в тому числі і логістичні свої можливості на території області, а ХОДА буде цьому сприяти. 
 
До цього оновлення автопарку, співробітникам "Укрпошти" доводилось їздити  на не найкращій техніці, кажуть в керівництві. Курсування на стареньких машинах "било" в першу чергу на головне, власне, на оперативність довезення посилок. 
 
Ігор Смілянський в.о. генерального директора ПАТ "Укрпошта" 
 
У нас середній вік автівки складав десь 14 років. Деякі були старші 30. Ви запитували у водіїв, а вони їздили на увазіках на газонах старих. І дійсно для водіїв це таке краще свято, коли вони можуть пересісти на щось, що заводиться з першого разу, що на морозі працює, а також їздить і не ламається. 
 
Під час зустрічі з колективом харківської філії Юлія Світлична з керівництвом "Укрпошти" завірили,  що планомірна робота триватиме  і надалі. Як в напрямку покращення умов праці так і удосконалення якості надання послуг для населення.  
 
Ігор Смілянський в.о. генерального директора ПАТ "Укрпошта"
 
Ми дійсно будемо вкладати як в автівки, так і в комп"ютерний парк. Укрпошта поставила собі за мету до кінця червня цього року обладнати комп"ютерами всі сільські відділення "Укрпошти" в селах, де мешкає більш ніж 2000 населення.  Це біля 1900 населених пунктів по країні. Це дає можливість сучасних нормальних послуг.
 
Щодо заробітної плати для самих співробітників "Укрпошти", то цьогоріч, підкреслила Юлія Світлична, вона має зрости майже на 20%. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу