Харьковщина - это особый футбольный регион

16 апреля 2018, 14:05
 

На футбольному полі Нацуніверситету внутрішніх справ зібралися найвправніші футболісти, щоб на чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд вищої ліги продемонструвати свою майстерність. Саме так на Харківщині стартувала футбольна весна.
 
Вадим Костюченко віце-президент Федерації футболу України (ФФУ)
 
Я хотів би подякувати господарям, що на цьому стадіоні мають можливість грати та тренуватися і гравці національної нашої жіночої збірної команди України. Що стосується розвитку футболу на Харківщині, то безумовно ФФ разом з ХОДА  розроблено безліч сучасних програм. Найголовніша - спільне відновлення сучасної футбольної інфраструктури. Будівництво іде сучасних футбольних майданчиків із сучасним штучним покриттям, великих футбольних полів . І я впевнений, що через розвиток інфраструктури ми зможемо повернути наших і хлопчиків, і дівчат на футбольні наші майданчики і щоб наші діти більше займалися футболом і спортом зокрема. 
 
Як зазначили у Федерації Футболу, нині в Україні спостерігається потужний розвиток дитячо-юнацького футболу - "Шкіряного м’яча". І що найголовніше, підкреслив віце-президент Федерації, Харківщина в цьому напрямку є лідером.  І левова частка такого успіху залежить і від того, що в регіоні розвитку футболу  приділяється особлива увага.
 
Віктор Коваленко перший заступник голови Харківської обласної ради 
 
Ми в минулому році побудували 10 таких майданчиків  в районах області і в цьому році ми також в останніх 17 районах - будуть побудовані футбольні майданчики, при чому це райони, які віддалені від Харкова, які не мали змоги тренуватися у сучасних умовах. І я навіть скажу більше, якщо вдень тренується молодь, то ввечері, виходять, як то кажуть - старики. Які заскучили за футболом, які грають і це об’єднує громади - це дуже важливо. 
         
Фактично, нині Харків є центром великого футболу. Оскільки саме на стадіоні "Металіст" проходять матчі міжнародного рівня. На думку чиновників, Харківщину по праву можна вважати особливим футбольним регіоном. 
 
Віктор Коваленко перший заступник голови Харківської обласної ради 
 
Для нас велика честь те, що у Харкові проводяться такі матчі. Для нас це дуже важливо. І ми все зробимо для того, щоб забезпечити і безпеку на Харківщині. Ми забезпечимо всі умови для проведення і це ми робимо. І ФФУ знає, що на Харківщині Харків фартове місце. Завжди ми тут виграємо. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу