Дворники проводят благоустройство зон отдыха харьковчан

14 апреля 2018, 20:41
 

Проспект Перемоги. Олексіївка. В одній з паркових зон, зон відпочинку харків'ян, більше відомої як друга еспланада, цього тижня працювали комунальники. Приводили її в порядок після зими. Сонячні промені вже підсушили газони тому озеленювачі почали їх культивувати. Приводили в порядок і клумби, обрізали аварійні гілки дерев, формували декоративні кущі.
 
Двірники збирали залишки торішнього листя, дрібне сміття, обкапували дерева та видували пісок з пішохідних доріжок. Одним словом, робили все аби очистити цю доволі велику місцину від бруду та надати їй охайний вигляд.
 
Світлана Рибнікова начальник філії КП "Харківблагоустрій" Шевченківського району
 
В Шевченковском районе началась массовая уборка зон отдыха харьковчан. Это наших дворов. Мы начали уборку придомовой территории 72 дома по проспекту Победы. Здесь уборочная площадь очень огромная около 10 гектар - парковая зона. В данном субботнике, так называемом, участвует около 20 дворовых рабочих для того чтобы как можно быстрее убрать придомовую территорию. 
 
Попереду у комунальників Шевченківського району ще чимало роботи, додає Світлана Рибнікова. Безтрокова загальноміська акція з благоустрою "Зелена весна" тільки но стартували з минулого тижня. Та вже і за цей час двірникам вдалося зробити чимало.
 
Світлана Рибнікова начальник філії КП "Харківблагоустрій" Шевченківського району
 
В Шевченковском районе 78 улиц и 648 дворов. В настоящее время все улицы убраны уже. Дворов убрано около 20%. Я думаю, что дней за 10 мы справимся - очистим все придомовые территории после зимы.
 
Одні з культиваторами і граблями, інші з мітлами. Це вже інший двір по вулиці Пушкінській, 50/52, що у Київському районі. Тут теж цього тижня, у четвер, було масштабне прибирання. Територію, що має площу майже сім гектарів чепурили два десятка двірників. Комплексний благоустрій з плануванням газонів, розбивкою клумб і альпійських гірок та встановлення декоративних елементів комунальники тут провели ще у минулому році. Зараз все приводять у порядок.
 
Валентина Кротова начальник Київської філії КП "Харківблагоустрій" 
 
Всё после зимы сохранилось. И травка уже зеленеет. Вскоре мы внесём удобрения в эту траву, очистим её. Клумбы мы сейчас все очищаем, вскапываем. Многолетние цветы у нас сохранились, готовим клумбы под посев семенами. В них будут посеяны семена. 
 
Озеленювачі району, додає Валентина Кротова, вже вирости своїми силами 5 000 квітів для висадки у клумби. Але це буде не раніше ніж наприкінці місяця. 
 
Валентина Кротова начальник Київської філії КП "Харківблагоустрій"
 
У нас 528 дворов, 91 улица. Улицы все очищены, дворы - в основном смёт убран. Идёт уже вскопка, высадка многолетних цветов. Высадили уже на 4 участках, это 522 микрорайон на Северной Салтовке, мы высадили 580 кустов. Снежноягодник. Планируем ещё столько же высадить. Это всё по заявкам жителей. Планируем и следующий этап. Будем высаживать деревья, 250 штук планируем высадить. Клумб и цветников у нас более 1 200 штук. 
 
Цього року, комунальники Київського районі проведуть масштабну реконструкцію ще у 5 дворах. З впорядкуванням зон відпочинку. Роботи вже стартували.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу