Юлия Светличная приняла участие в презентации инновационного проекта в НТУ "ХПИ".

13 апреля 2018, 12:20
 

Облдержадміністраці робить все для того щоб створити умови, за яких студентство залишатиметься працювати в Україні. На цьому наголосила губернатор області Юлія Світлична, яка взяла участь у презентації інноваційного проекту, який реалізують у НТУ "ХПІ".

В одному з головних технічних вишів Харківщини побудують інноваційний кампус, де поєднають ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг. Роботи розпочнуться вже у квітні, а завершити будівництво розраховують до кінця року.  Керівник Харківщини Юлія Світлична взяла участь у презентації інноваційного проекту, який реалізують у НТУ «ХПІ».
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Коли разом  є змога запровадити проект, який може надихати студентів, який надає їм можливості, який відкриває для них усі проекти, а також  майданчики для спілкування та співробітництва, це безумовно надихає не тільки студентство надає не тільки авторитет ВУЗу а ще й допомагає області завойовувати нові позиції в освітній сфері. Усе це робиться задля того, щоб у нашій державі запроваджувати такі підходи й такі умови, щоб студентство залишалося в Україні, щоб вони могли тут працювати та отримувати гідну зарплату. 
 
Юлія Світлична також зазначила, що розвиток нових підходів в освіті та науці є тим завданням, яке ставить Президент України, тож облдержадміністрація  буде приділяти особливу увагу цьому питанню. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Сьогодні була презентована одна з програм, до якої долучилися бізнесмени, до якої долучилася вузівська спільнота і безумовно обласна державна адміністрація не залишиться осторонь. Ми намагаємося  давати все що можливо, розкривати нові інструменти, механізми і можливості для  студентства щоб вони могли знайти себе і дійсно отримувати ту освіту, гідну освіту, яка на сьогодні є  у найкращих ВУЗах інших країн світу.   
 
Серце кампуса це інноваційна освітня програма, де талановита молодь буде навчатися інформаційним технологіям безкоштовно. Також там продовжить свою роботу Школа малого і середнього підприємництва, а сучасний коворкінг дасть можливість креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку та доступ до знань.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу