В мэрии провели совещание по выполнению заявок харьковчан

13 апреля 2018, 15:41
 

Як виконуються заявки городян, що надходять до міської диспетчерської служби, на пряму лінію мера, його офіційну сторінку фейсбук та на його особистих прийомах. В мерії провели нараду з цього приводу.

У мерії провели нараду по роботі комунальних служб щодо виконання заявок харків'ян. Такі наради проводять на постійній основі, кожні два тижні. Ось і сьогодні запросили всіх керівників КП, директорів Департаментів і відповідальних за виконання робіт.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Жители города обращаются потому что есть та или иная проблематика. У кого-то течёт кровля, у кого-то не отремонтирован подъезд, где-то неотремонтирована внутриквартальная дорога. Есть целая масса проболем, которая существует. И люди обращаются как на телефон горячей линии службы "15-62". Так же есть такая форма, мы её называем фотожалоба. Куда люди присылают фотографии с теми проблемами, которые существуют. Кроме того люди обращаются на фейсбук к Харьковскому городскому голове Геннадию Адольфовичу Кернесу. Кроме этого Геннадий Адольфович проводит личные приёмы куда приходят люди и обращаются со своими вопросами. Ставят перед нами такие вопросы. На каждый вопрос мы реагируем. 
 
Контроль за виконанням заявок городян посилений, додає перший заступник мера Ігор Терехов. Робота комунальників перевіряеться та якщо є якісь недоліки - об'єкт відправляється на доопрацювання, поки якість виконання не засвідчать самі замовники, тобто харків'яни. Попереду в місті великий пласт робіт з благоустрою парків, скверів та прибудинкових територій після непростої зими. В Харкові стартує низка масштабних прибирань. Працюватимуть всі комунальні служби, долучитися до наведення ладу зовуть і всіх небайдужих городян.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Со следующей недели мы распланируем все субботники, воскресники. И приглашаю, пользуясь случаем, всех харьковчан вместе с нами выйти на субботники, выйти на воскресники и привести город впорядок.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу