В Нацбанке прогнозируют существенное подорожание продуктов в 2018 году

13 апреля 2018, 15:06
 

Помідори здешевшали, а огірки здорожчали, За останній тиждень зелений овоч став коштувати в середньому на 20-24% більше. Томати знизились у вартості на 5%.

Прилавки ринків бавлять кольорами овочів, фруктів та зелені. Все свіже, молоде та щойно з теплиць. Після пасхальних свят, розповідають продавці, ціни знизились.   
 
Світлана продавець 
 
Редиска уже 40, огурцы-60, перец-80, помидоры - 50-60, капуста- 40 гривен. Зелень цена упала тоже.
 
Щоправда, за останній тиждень огірки все рівно стали дорожче, у порівнянні з цінами до Великодня. На двадцять-двадцять чотири відсотки. Причина, пояснюють аграрні аналітики, попит, а ще на місцевий огірок впливає дорогий імпортний. Якщо порівнювати аналогічний період минулого року, то ці овочі піднялись у ціні вдвічі. Що стосується помідорів, то цього року ціна на них зросла в середньому на вісімнадцять відсотків. На молочних рядах продавці не квапляться підвищувати вартість. Подекуди вона залишилась на рівні дві тисячі сімнадцятого.
 
Віктор Набоков покупець
 
Сметана была 60 гривен средняя цена, а 50 было где-то зимой, еще было масса, сейчас везде уже 60, ну пять гривен на поллитре уже знаете, смотрим нормально.
 
Таїсія Максименко продавець молочної продукції
 
Если прошлый год тюк сена можно было купить за 28-25 гривен, то уже весной, у кого не хватает кормов, то тюк стоит 70 гривен. Кроме сена жом покупаем.
 
Скаржаться, що важко тримати худобу продавці і на м'ясних рядах. 
 
Тетяна Курилко продавець м'яса  
 
Содержать катастрофа, корма дорогие и все дорого. Покупателей очень мало, ну очень мало, понимаете. Люди ходят, и того хочется, и того, а за что они купят за ту пенсию? 
 
Сало можна купити від шістдесяти до вісімдесяти гривень за кілограм, м'ясо свинини за дев'яносто п'ять. Покупців теж мало, в основному постійні клієнти, люди похилого віку. Молодь, каже Тетяна, на ринку взагалі не зустріти - вони у супермаркетах. Подружжя пенсіонерів Пятенко ходять тільки на ринок. Кажуть, спочатку обійдуть всі ряди, приціняться і тільки тоді беруть продукти.  
 
Віктор Пятенко пенсіонер 
 
Уходит у нас на питание почти вся пенсия. Людям надо покупать - покупают, независимо от цены уже, где дешевле, конечно, подбирают люди, но качество может быть хуже, у кого какие возможности есть.
 
Скаржаться, що вартість продуктів злітає. Однак це ще не граничні ціни. У Нацбанку цьогоріч прогнозують суттєве здорожчання, обумовлене інфляцією. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу