На Холодногорской улице меняют 400 метров дорожного покрытия

13 апреля 2018, 15:42
 

У Харкові стартувал активні роботи не лише з наведеня ладу у парках та скверах, а також і на автошляхах. Вже зараз на різних об'єктах проводяться роботи різного характеру, де ще триває підготовчий єтап, а де вже приступили і до укладання новоого асфальтного покриття.

У Харкові розпочався сезон оновлення автошляхів. Сьогодні робочі КП "Шляхрембуд" працювали у Холодногірському районі. Там на одноіменній вулиці - плановий ремонт відрізку від перехрестя Полтавський шлях і до вулиці Волонтерської. 
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
Производится текущий ремонт асфальтобетонного покрытия. Были подготовительные работы, срезали старый слой асфальтобетона, который пришел в негодность и на данный момент сейчас занимаемся укладкой нового слоя асфальтобетона. Протяженность участка порядка 400 метров, уложено будет приблизительно 700 тонн  асфальтобетона.
 
Під час підготовчих робіт, зазначають комунальники, відновили каналізаційні колодці, а також прочистили та привели до ладу ливневу каналізацію на цьому відрізку. Рух транспорту для проведення ремонтних робіт перекрили, до цього залучили патрульних поліцейських, як забезпечили об'їздні шляхи
 
Михайло Микитчук майстер КП "Шляхрембуд"
 
Будет ограничено по улице Волонтерской от улицы Муранова. На Муранова будет основной сброс и через улицу Баррикадную. И так же по Полтавскому шляху объезды.
 
Вже найближчим часом також плануються роботи з оновлення покриття на вулиці Маршала Конєва від Полтавського шляху і до Москалівської. Також шляховики оновлюватимуть покриття і на Клочківському узвозі. Працює техніка і на Проспекті Незалежності.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу