На Харьковщине проходит первый международный женский турнир по хоккею

13 апреля 2018, 15:29
 

Вони змінили жіночі підбори на ковзани. І від цього стали ще привабливішими, показавши не тільки свою гарну фізичну підготовку, а й волю до перемоги. На Харківщині відкрився перший міжнародний жіночий хокейний турнір.

Сильні, вольові та хоробрі. На арені "Салтівського льоду" - учасниці першого міжнародного жіночого турніру з хокею. У ньому братимуть участь чотири команди - три українські та одна із США. Відкрити турнір приїхала губернатор Юлія Світлична. Вона обіцяла це зробити харківським хокеїсткам.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
За последнее время в Харькове было огромное количество национальных, международных спортивных стартов. И еще один - это сегодняшний чемпионат, который проходит при поддержке областной администрации, который сегодня привлекает наших гостей из США и я уверена, что сегодня будут горячие баталии на холодном льду. Кто сказал, что женщины - это слабый пол? Женщины - самые настоящие сильные, волевые. Трус не играет в хоккей, а самые сильные женщины реально играют в хоккей и чемпионки Украины харьковчанки.
 
Турнір направлений на популяризацію хокею серед жінок на Харківщині. В його рамках американські тренери проведуть майстер-класи для дітей. Розвиток спорту, зазначила Юлія Світлична, серед пріоритетів розвитку області. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Ми розвиваємо, як олімпійські види спорту, так і не олімпійські. Ви знаєте, що паралімпійці завоювали велику кількість медалей - 12 з 20 було завойовано саме харків'янами, тому приділяємо увагу всім. Виділяємо стипендії губернатора видатним спортсменам і тренарам, також запровадили стипендії тим спортсменам, які тільки-но показають результати задля того, щоб спонукати їх на подальші спортивні досягнення.
 
Дівчата гратимуть мачті до чотирнадцятого квітня. Вони виборюватимуть призові місця та чемпіонське золото.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу