В Харькове к работе по предоставлению социальных услуг привлекают ученых

21 марта 2018, 14:46
 

У Харкові до роботи з надання соціальних послуг вирішили залучити вчених. У Першій столиці на сьогодні і так діють десятки успішних соцпроектів, що впроваджені в рамках масштабного міського проекту "Єдина соціальна мережа", якому виповнилося вже 19 років. Натомість фахівці прагнуть удосконалення, аби задовільнити потреби кожного.

Такий формат зустрічі, коли за одним круглим столом у мерії збираються владники, представники громадських організацій соціального напрямку та ще й науковці - відбувається вперше. І все для того, пояснюють фахівці, щоби вдосконалити якість соцпослуг, що надаються жителям Харкова, а саме ідеї людей науки впровадити на практиці.  
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Мне очень хочется, чтобы этот зал и этот круглый стол объединил нас, чтобы нашу социальную работу насытить теми знаниями и возможностями, которые есть в наших совершенно уникальных высших учебных заведениях.
 
Науковці одразу зазначають, що результат соціальної послуги - це перш за все задоволення потреб людей, тому і працювати слід саме в цьому напрямку.
 
Вікторія Сичова доктор наук із державного управління
 
Величезна місія людини - фахівця соціальної роботи - це сформувати здатності та навички у тих, хто знаходиться у важких життєвих ситуаціях для того, щоби ці люди самі знайшли в собі сили, спроможність і здатність вийти з тої ситуації. І в наступному ця людина має запобігти таким станам або вміти справлятися з таким станом. 
 
Задля цього у Харкові вже відкрито ряд закладів соціального напрямку з допомоги людям, які потрапили у складні ситуації. Є і досвід організації відкритого доступу до соцпослуг. Це новий формат, який вже успішно опанувала Перша столиця. 
 
Лариса Болгова директор Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 
 
Сегодня на фоне общегосударственной реформы можно с уверенностью сказать, харьковчанам стало намного проще работать с органами власти и открытие центров предоставления соцуслуг "Прозрачный офис" - это результат многолетней работы, которая также последний год получила мощную поддержку Кабинета министров Украины, что послужило стимулом к развитию. 
 
Крім того в дії десятки успішних соцпроектів, ініційованих громадськими організаціями, що у разі перемоги в конкурсі реалізуються в рамках міського проекту "Єдина соціальна мережа". 
 
Ольга Мохнач начальник відділу Управління праці та соціальних питань  
 
Він вже 19 років працює, але щорічно він наповнюється новими ідеями і всі послуги, які впроваджуються в проекті вони є іноваційними, вони приймаються на конкурс лише тоді, коли вони саме цю складову свою мають.
 
Тож владники Харкова ставлять за мету не просто покращити систему надання соціальних послуг, а ще й те, щоб отримувати ці послуги міг кожен нужденний. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Социальная работа бесконечна. её особенность состоит в том, что здесь можно творить и придумывать такие услуги, которые может быть нужны одному человеку, но если они ему нужны, мы должны прочувствовать и предложить их этому человеку. Здесь нужно выработать такие механизмы работы, которые могли бы охватить большое количество людей и нас на это большое количество должно тоже хватить. 
 
І залучення до цієї роботи науковців не зайве. Учасники круглого столу вже внесли свої пропозиції, що наразі будуть вивчені профільними службами.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу