В Харькове открылся XIII Международный конкурс юных пианистов Владимира Крайнева

20 марта 2018, 15:20
 

До Харкова з'їхалися провідні юні піаністи чи не з всіх континентів. Приїзали не лише гостювати, а демонтрувати свій талант на XIII Міжнародному конкурсі юних піаністів Володимира Крайнєва. З його відкриття - наші кореспонденти.

Шість десятків піаністів з США , Канади, Австралії, Литви, Чехії, Грузії, Румунії, Казахстану, Австрії, України. В Харкові стартував XIII Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва. 
 
Головним концертним майданчиком конкурсу стала Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат. Свою майстерність, учасники, демонструватимуть до 27 квітня. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Настільки наскільки наші діти. Настільки наскільки ми будемо наповнені любові і культурою, настільки світ буде цікавішим і добрішим. І все це залежить від великої роботи усіх: дітей, батьків, викладачів, органів державної влади, а також усіх меценатів і поціновувачів. Тому, що справу легше робити, коли усі об’єднуються. 
          
Подібний міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва проходить кожен другий рік, починаючи з 1992 року. А з 97-го, конкурс входить до Європейської Спілки молодіжних музичних заходів. Також із 2016 року в рамках цього творчого проекту проводиться однотуровий конкурс в номінації «Дебют» . 
  
Валерій Алтухов директор Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату 
 
Протягом 20 років відкривав цей конкурс Володимир Крайнєв. Наш вихованець. Це єдиний піаніст України, який отримав першу премію у 80-му році на міжнародному конкурсі Чайковського. Ніхто не може досі повторити цей подвиг.     
 
Цьогоріч на відкритті свята музики меценати конкурсу змогли здійснити мрію музичної школи. Доброчинці придбали для вихованців та викладачів рояль Steinway. Якраз саме на ньому й будуть проходити конкурсні прослуховування.
 
Валерій Алтухов директор Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату 
 
Это как сказка. В этом году мы получим три новых рояле для этой школы. Конечно я благодарен судьбе за то, что все мы - единственные в этом конкурсе. И облгосадминистрация, и филармония, и опера, и молодежный симфонический оркестр и все фонды. Рояли – это главные инструменты, которые всех объединяют в единую семью и которые взлет дают нашему искусству. Вот если бы все были люди как Юлия Александровна – она ж пианистка, поэтому ее и любит так Харьков. Поэтому в Харькове у нас идут дела, поэтому восхищены, что вот это содружество всех органов власти дают хороший результат. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу