Главное вещественное доказательство в деле Кернеса

19 марта 2018, 19:31
 

В Київському райсуді Полтави пройшло ще одне судове засідання в справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Дорозглядали томи матеріалів, зібраних слідством ще на стадії досудового розслідування. А далі приступили до розгляду речових доказів, серед яких фігурує серветка.

Засідання в справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса та двох його охоронців продовжилось з вивчення 11-го тому. Сторона захисту протестує. Підкреслюють, через грубі помилки з боку слідчих, порушуються як права та свободи Геннадія Кернеса так і право на захист. Обвинувальний акт до суду був поданий ще до того, як Геннадій Кернес отримав статус підозрюваного. Під час же вивчення речових доказів найбільше уваги у адвокатів викликала паперова серветка, на якій, зі слів потерпілого Сергія Ряполова, повинні бути сліди крові. 
 
Андрій Циганков адвокат Геннадія Кернеса 
 
Я серветку в тому кульочку не побачив, яку бачить Ганілов, про яку каже Зелькіна. Незнаю, чи побачить її суд чи ні.... Там немає серветки. Там є інший папірець, але не серветка.. 
 
Неналежне опечатання, відсутність протоколу огляду та само зберігання серветки з біоматеріалом. І це не весь перелік того, де, на думку сторони захисту, має місце порушення законодавства. 
 
Олександр Гунченко адвокат Геннадія Кернеса 
 
Даже, наверное, следователь  где-то в сельском райотделе знает как упаковываются вещественные доказательства, как это правильно сделать. Генеральная прокуратура, видимо, на волне революционной эйфории на тот момент об этом забыла или не знала вовсе. Поэтому, то, что мы сегодня увидели в судебном заседании, как упакованы, как сложены, как оформлены документы по изъятию этих салфеток, но это не выдерживает никакой критики. 
 
Більше того, чи це саме та паперова серветка не зміг підтвердити і сам її власник - Сергій Ряполов. 
 
Юлія Плетньова адвокат Геннадія Кернеса 
 
Все в этом зале в этом процессе обратили внимание на пояснение самого потерпевшего, что он не опознал эту салфетку. Он сказал, что когда у него была на тот момент салфетка, она имела определенное фабричное теснение. Сейчас он этого теснения не обнаружил.  Фактически не опознал вещественное доказательство. Поэтому мы и ставили вопрос о том, что - очевидно недопустимое доказательство.
 
Решту речових доказів, зокрема, конверт зі згортками марлі, на яких повинні бути зразки крові Сергія Ряполова, то адвокати вже помітили відсутність одного з об'єктів. Та до вивчення інших речдоків учасники судового процесу  планують стати наступного засідання. А поки ж в суді оголосили перерву до 26 березня. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу