В Комитети доступности определились с планами работ на 2018 год

19 марта 2018, 17:03
 

У Харкові перевірять доступність відділків поліції для людей з особливими потребами та обіцяють приділити більше уваги дотриманню прав осіб з інвалідністю. Сьогодні у Комітеті із забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів інфраструктури міста визначилися із планами на поточний рік.

Чергове засідання комітету із забезпечення доступності міських об*єктів для людей з особливими потребами. І так разом владники та ціла низка громадських організацій працюють вже 10 років, намагаючись зробити пересування людей з фізичними вадами містом більш комфортним та безпечним.   
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Вопрос доступности для Харьковского городского совета и персонально для Харьковского городского головы является одним из самых приоритетных вопросов в обеспечение жизненного пространства для жителей нашей громады. Надеюсь, что мы примем эффективный и продуктивный план на 2018 год и сработаем лучше чем сработали в 2017-м.
 
А зроблено у Харкові минулоріч було чимало. Тільки послуг з пересування службою "Інва-таксі" було надано майже 5,5 тисяч, додатково за рахунок міського бюджету було закуплено спецавтобус для перевезення дітей з особливими потребами, в рамках соціального замовлення організовано супроводу людей з інвалідністю. А ще адаптовано десятки об"єктів закладів освіти та охорони здоров'я, держустанов для людей з вадами в тому числі це і "Прозорі офіси", регіональний центр адмінпослуг, "Соціальний готель", центр "Сім"я". Тривала робота і надалі продовжуватиметься і з облаштування елементами доступності житлових будинків, пішохідно-тротуарної зони, метрополітену та зупинок громадського транспорту. Особлива увага, зазначають фахівці, приділятиметься і посиленню відповідальності за незаконну парковку на місцях для людей з інвалідністю.
 
Марина Кульбачна начальник відділу із зв'язків з громадскістю Департаменту патрульної поліції в Харківській області
 
Штраф складає від 1020 до 1700 гривень. За 2016 рік було складено 1 протокол за порушення паркування. А ось у період з введення цього закону з 26 жовтня 2017 року по сьогоднішній день 456 постанов за ці порушення. 
 
Тож попереду спільні рейди щодо дотриманням прав людей з особливими потребами та подальша адаптація громадських установ міста, в тому числі, враховуючи велику кількість скарг, пропозиція до правоохоронців - зробити доступними для осіб з інвалідністю і відділки поліції.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу