Сезоны стали сдвигаться. Март это уже зимний месяц, а сентябрь - практически лето

19 марта 2018, 17:14
 

Зима не відступає а на ні крок, чим завдає клопоту комунальникам. Та, враховуючи, що вже промайнула більша частина березня, погода за вікном має негативний психологічний вплив на людей. Спецтехніка та двірники чистять місто від снігу, а у гідрометцентрі зазначають, що пори року таки змістилися на місяць.

На календарі 19 березня, а за вікном за всіма ознаками лютий. І сніг, і мороз, і ожеледь. Все це на Сході країни, в тому числі і у Харкові, ще буде супроводжувати березень майже до його завершення. Принаймні такі прогнози роблять харківські синоптики.
 
Євгенія Ляшенко завідувач сектору прогнозів регіонального гідрометцентру 
 
Приход весны, к сожалению, задерживается. Не раньше чем 28 марта следует ожидать. Когда температура уже, мы надеемся, активно будет повышаться. То есть это не только солнце будет влиять, это уже будет именно перемещение теплых воздушных масс. И вот 28, мы так думаем,  что температура достигнет где-то +6 +7 градусов днем. довольно таки заметно. 
 
А от до 28 березня погода ще проявить свій характер. Вже 21-го на Харківщину насувається черговий південний циклон, який принесе вночі змішані опади у вигляді дощу та подекуди мокрий сніг.  А вдень це вже буде сніг, сильний вітер 15-20 м/с, а також місцями на дорогах ожеледиця. Температура повітря від 0 до 5-ти градусів морозу. З 22-го по 24 березня буде морозна погода, вночі 5-10 градусів нижче нуля, вдень до мінус 5-ти. І це вже не просто затяжна зима, це зсув пори року на один місяць. Цей факт вже доведений фахівцями. 
 
Євгенія Ляшенко завідувач сектору прогнозів регіонального гідрометцентру 
 
Это уже наука подтверждает то, что сезоны стали задерживаться. Если сентябрь у нас уже практически летний месяц, очень теплый. то декабрь на примере прошлого года, мы заметили, что декабрь это уже типичная осень, вот. А март у нас получается как бы еще зимний месяц. Ну посмотрим.
 
А поки ж на вулиці зима, комунальники виконують свою роботу. Сьогодні у дворах багатоповерхівок більше 1700 двірників розчищали виходи з під'їздів та пішохідні доріжки, також робочі задіяли техніку та засоби малої механізації. Шляхи розчищали більше 150-ти машин, дороги також посипали піщано-сольовою сумішшю.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу