Главный приоритет на этот год - строительство дороги Харьков-Сумы, - Юлия Светличная

13 марта 2018, 15:41
 

Окремим питанням для розгляду на засіданні колегії стала ситуація із станом доріг у регіоні. На цей та наступні роки вироблений план ремонту дорожнього полотна в області. Керівник області наголосила, що у пріорітеті на цей рік є магістраль Харків - Суми. На яку було виділено фінансуванння особисто Президентом України із державного бюджету. Губернатор дала доручення дорожнім службам почати роботи, як тільки дозволять погодні умови.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Два роки поспіль ми маємо збільшення фінансування  на ремонти доріг. Але цього недостатньо. Цього року будемо уділяти велику увагу щодо ремонту доріг. І сподіваюся що за наявності надходження план на 3 роки наперед - це зробити якісні дороги в області. Будемо залучати і місцеві бюджети, і обласний бюджет, і державні резерви.
 
У планах відремонтувати шляхопроводи та дороги державного значенння.  Також основними напрямками є Харків-Ахтирка, магістраль у бік кордону з Донецькою областю, та інші дороги загального користування.  У планах відремонтувати більше ніж 200 км доріг. Крім того, керівник області Юлія Світлична наголосила, що питання якості повинно вирішуватись разом  із питанням безпеки дорожнього руху. Губернатор дала доручення розробити комплексну програму щодо оновлення дорожніх знаків, насенння розмітки. Губернатор наголосила, що потрібно зробити усе можливе для убезпечення і водіїв і пішоходів.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу