На Харьковщине дефицита вакцин нет

8 марта 2018, 19:18
 

Вакцини для прведення планового календаря щеплень є. Харківщина забезпечена медпрепаратами - повністю, констатують обласні владники. Більш того дефіциту не буде і надалі. Зокрема, зараз в наявності понад 34 тисячі доз вакцини проти кору і вже очікується чергова партія.

На Харківщині немає жодних ризиків щодо зриву планової вакцинації за всіма небезпечними захворюваннями, запевняють обласні владники. В тому числі і щодо вакцінації проти кору. З початку року щеплення вже отримали понад 20 тисяч дітей, що становить майже третину від річного плану. І це, як зазначили урядовці під час всеукраїнської селекторної наради, гарні показники.  
 
Павло Розенко віце-прем’єр-міністр України 
 
Саме низький рівень вакцінації у минулі роки став причиною спалаху кору в Україні і очевидно, що в подальшому ми не повинні цього допустити. На сьогоднішній день у нас є певний залишок вакцин по всій Україні. На перше березня з попередніх поставок 195 тисяч доз.  220 тисяч вакцин від кору, паратиту та краснухи, так звана КПК прибула наприкінці лютого і вже розвозитьчся по країні. 
 
Чергова партія вакцин надходитиме і на Харківщину вже від сьогодні. І це, за словами очильників області, тільки суттєво поповнить існуючі запаси медпрепаратів. 
 
Михайло Черняк заступник голови Харківської облдержадміністрації
 
Ситуация по кори у нас абсолютно стабильная. Мы имеем в наличие свыше 34 тысяч доз вакцины, которая бесплатна для детей, которая качественная, потому что были вопросы по качеству. Сегодня мы всем обеспечены. У нас нет никаких рисков. И по другим вакцинам  мы сегодня имеем контролируемую, спокойную ситуацию.  
 
А от щодо щеплення проти сказу, то у зв’язку з тим, що в область не надходить ця вакцина у централізованому порядку, кошти на її придбання було виділено з обласного бюджету в рамках програми "Здоров’я Слобожанщини". Крім того, за кошти місцевого бюджету було придбано і туберкулін для проведення проб Манту дітям, оскільки протягом останніх років область не отримує цей медпрепарат від Мінохорони здоров’я.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу