Во 2-м микрорайоне Харькова восстановлено наружное освещение

23 февраля 2018, 15:48
 

У багатьох будинках у другому мікрорайоні на Павловому полі освітлення вулиць було лише від ламп під'їздів, територія між домами залишалась темною. Комунальники вирішили проблему жителів зробивши зовнішнє освітлення.

 
У цілому мікрорайоні по вулицях Тобольскій, Шекспіра, Отакара Яроша та по проспекту Науки відсутнє зовнішнє освітлення. Просто при будівництві житлових будинків там було передбачено тільки освітлення від ламп над під'їздами. Про що і повідомили мешканці будинку по вулиці Отакара Яроша у фотоскарзі Харківському міському голові Геннадію Кернесу. І от вже за пять місяців комунальники тут зробили освітлення у всьому мікрорайоні.
 
Олексій Куян директор КП «Міськсвітло»
 
Было установлено порядка 150 опор, порядка где-то 3,5 км сети и где-то 220 светильников. Также для управления и питания данных сетей был установлен новый источник питания.
 
Богдан місцевий мешканець
 
Получше стало конечно. Тут постоянно тёмный район был. И жена вечером домой возвращается по темноте. А сейчас благодаря этому освещению вечером даже не страшно ходить. 
 
Валентин місцевий мешканець
 
Освещение супер. 40 лет здесь живу такого освещения еще не было. Спасибо большое, ребята.
 
Наразі у планах комунальників повністю охопити роботами з освітлення вулиці Клочківську, 23 серпня і Отакара Яроша, а також проспект Науки. Загалом планується встановити близько чотирьохсот світлових точок. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу