Мы просто обязаны решить проблемы заводчан. Геннадий Кернес провел выездной прием на ГП "Завод "Радиореле"

22 февраля 2018, 16:47
 

Харківський міський голова провів виїзний прийом на державному підприємтсві "Завод "Радіореле". Дві години спілкування. Понад 60 заявників і майже півтори сотні проблемних питань. Що хвилює заводчан дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

Співробітники "Заводу "Радіореле" ненадовго покинули свої виробничі майданчики, аби зустрітися, і що найголовніше, озвучити найпроблемніші питання міському голові.  Геннадій Кернес з візитом просто у них на підприємстві. У Аліси Шаульської до мера аж кілька питань. Окрім покращення стану дому і доріг біля будинку, жінка просить провести благоустрій парку "Залізничників". Каже, щоб у жителів Основ'янського району з’явилась ще одна зона для дозвілля. За розпорядженням Геннадія Кернеса, роботи в парку мають провести вже найближчим часом. 
 
Аліса Шаульська головний контролер ДП "Завод "Радіореле" 
 
Здесь я вижу четкую работу. Потому что моментально все решилось. Пообещали в 2019 году решить вопросы которые  я осветила в своем заявление. И по парку, и по дорогам, и по спортивной площадке в школе, так что будем ждать результатов.     
 
Не без уваги залишилося і прохання Світлани Панасенкової. Жінка прийшла з ініціативою, аби на перетині вулиці Камишева та проспекту Льва Ландау був встановлений світлофор. Оскільки перехрестя, підкреслює жінка, проблемне.. В профільному департаменті запевнили, об'єкт вже включили до робіт на 2018 рік. 
 
Світлана Панасенкова головний бухгалтер обласної профспілки працівників радіоелектроніки 
 
Наличие на этом участке светофоров ,  позволит значительно сократить количество аварий и сохранить жизни людям. Потому, что в последнее время там очень много аварий случается. Спасибо Геннадию Адольфовичу. Он пообещал решить эту проблему в ближайшее время. Сказал, до мая месяца вопрос будет решен. Очень приятно было пообщаться. приятно быть услышанным. Считаю, что такие приемы очень необходимы, потому что напрямую проходит диалог общества и власти города.   
 
Чітку відповідь Геннадія Кернеса отримали і жителі селища Садки. Система каналізації, говорять, в них відсутня. Тому просять, аби місто її звело. Вислухавши, міський голова доручив спеціалістам негайно приступити до вирішення цього питання. Аналогічні роботи планують розгорнути і в селищі Ново-Західному. 
 
Тетяна Шляхова інженер-технолог ДП "Завод "Радіореле" 
 
Мы получили положительный результат на проектирование канализации данного поселка. В ближайшее время, городской голова сказал, что  деньги потому будут выделены на строительство. 
 
Та основний блок питань, що озвучили заводчани в особистій розмові з мером, традиційно стосуються оновлення комунального господарства. Ремонт доріг, під'їздів, покрівель та ліфтів. Всі заяви представники відповідних служб вже взяли до роботи.  
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Мы провели такой сложный личный прием. На самом деле он очень сложный. Предприятие, которое славилось, сегодня почти не работает. Люди работают по 5 дней в месяц. Поэтому плюс проблемы бытовые. Мы обязаны просто решить те задачи, который мы взялись решать. И общение с людьми, подчеркиваю общение, общение, общение и еще раз общение, чтобы люди сами помогли вам правильно выполнить работы. Подсказывали вам. Договорились !?
              
Загалом зараз на державному підприємстві "Завод "радіореле" " працюють майже 400 співробітників. Харків'ян, які спільно з мером і його командою спробують зробити своє життя в Харкові більш комфортним. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу