В 2018 году ж/д билеты подорожают на 24%

20 февраля 2018, 15:35
 

Вартість квитків на потяги цьогоріч зросте на 24%. Про це повідомили в "Укрзалізниці". На отримані кошти у підприємстві планують покращити якість обслуговування та оновити рухомий склад.

Спочатку планували на двадцять відсотків, тепер майже на чверть. В "Укразалізниці" хочуть підвищити вартість проїзду у пасажирських потягах. Це відбуватиметься у два етапи. Спочатку на дванадцять відсотків у квітні, потім ще на стільки ж у жовтні. Фінансовий план підприємства затвердили в Уряді, повідомляється на офіційному сайті "Укрзалізниці". 
 
Олександр Красноштан заступник директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ "Укрзалізниця" 
 
У цьому документі передбачено, відповідно, двічі по 12%, тобто в сумі виходить 24%. Ці цифри були взяті з обґрунтування, з розрахунків, які були зроблені для того, щоб забезпечити мінімальний рівень і забезпечити стабільність і сталість перевезень. Насправді, мова зараз не йде про отримання якихось додаткових прибутків чи про отримання, наприклад, більшої рентабельності. На сьогоднішній день мова йде про забезпечення стабільності перевезень і про підвищення якості перевезень.
 
За отримані кошти залізничники хочуть провести модернізацію та покращити якість перевезень. Зокрема, планується придбати шістдесят нових вагонів. На підприємстві переконують, що це найбільша кількість за останні десять років. Минулого року вже купили тридцять вісім вагонів. Також мають капітально відремонтувати ще двісті сорок. Таким чином збираються оновити п'ятнадцять відсотків всього рухомого складу. Щоправда, ціни піднімуться у всіх потягах, як у нових, так і старих.  
 
Олександр Красноштан заступник директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ "Укрзалізниця" 
 
Я думаю, що якщо ми витримаємо той темп, який ми зараз взяли, то, вже розмов про те, що без кондиціонеру, спека в вагоні, незручність у користуванні туалетом, ми будемо чути все менше і менше, і я думаю, вже дуже скоро ми забудемо це як страшний сон. Новий стандарт білизни в усіх потягах буде доступний. Чистота і нові технології прибирання будуть в усіх потягах доступні. Те, що ми говоримо про підвищення швидкості, це буде для усіх поїздів.
 
Також до літа збираються підготувати спеціальну програму і за умови обмеженої кількості рухомого складу перевезти на десять відсотків  більше людей, ніж торік.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу