Работники КП "Харьковводоканал" и АК "Харьковоблэнерго" пришли к Харьковскому апелляционному суду

19 февраля 2018, 16:17
 

Вони знову вийшли під стіни апеляційного господарського суду аби відстоювати свої права, і довести що їхні підприємства стали заручниками ситуації. "Харківводоканал" та "Харківобленерго" розраховують на справедливість Феміди. Чому сторонам доводиться зустрічатися у суді?

Під стіни Харківського апеляційного господарського суду прийшли працівники підприємств, аби звернути увагу на існуючу фінансову проблему між КП "Харківводоканал" та "Харківобленерго".  І одні й інші захищають свої підприємства та апелюють фактами, які і вважають каменем спотикання у вирішенні ситуації. 
 
В'ячеслав Тютюнник голова профспілкового комітету  АК "Харківобленерго"
 
На данный момент "Харьковводоканал" за сегодняшний месяц на текущий момент оплатил 10% потребленной электроэнергии, текущей. И то постановой Кабинета Министров. Личными средствами  "Харьковводоканал" в этом месяце не заплатил ни копейки, на данный момент.
 
Зі свого боку представники КП "Харківводоканалу" мають свої пояснення щодо такого низького розрахунку перед енергетиками цього року.  
 
Сергій Здоровець представник КП "Харківводоканалу"
 
Государство установило экономически необоснованный тариф,  в связи с этим несет ответственность за то, чтобы компенсировать эту разницу. На данный момент 600 млн. грн. , государство имеет долг перед КП "Харьковводоканал" и поэтому получение этих денег позволит исполнить решение суда. Поэтому, собственно, КП "Харьковводоканал" и просит предоставить отсрочку.
 
Та по при таку ситуацію, яка зараз існує між підприємствами, у керівництві КП "Харківводоканал" зазначають, що розрахунки проводяться, і наводять приклад минулого року.
 
Віталій Панов генеральний директор КП "Харківводоканал" 
 
За прошлый год "Харьковводоканал" расчитался  с "Харьковоблэнерго", в среднем, полностью по году, на 61%. Что не было за последние лет 20. Это все подтвержено документами и т.д и т.п.
 
Вивчивши ситуацію, апеляційний господарський суд увалив рішення на користь КП "Харківводоканалу": відстрочити виплату 80 млн. грн до 29 травня 2018 року.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу