Парк Горького готовит яркую программу на празднование Масленицы и приглашает всех на традиционное гуляние

14 февраля 2018, 15:29
 

Веселощі, святковий настрій на незабутні емоції обіцяють організатори святкування Масляної і всім. хто завітає до парку Горького. Там, протягом двох днів буде насичена програма.

У парку імені Горького готуються до святкування Масляної. І саме на вихідні запрошують всіх бажаючих: і городян і гостей міста весело провести зиму та зустріти весну.
 
Станіслав Лущ головний режисер парку імені М. Горького 
 
Каждый день будет наполнен праздничными традиционными гуляниями. По площади и по главной аллеи, вплоть до колоннады, будут гулять ряженные, которые за песню, танец, стихотворение, будут угощать бубликами. Будут проходить традиционные конкурсы на поедание блинов, целая блинная ярмарка будет расположена на главной площади парка Горького.
 
Серед конкурсів, які вже полюбилися відвідувачам парку будуть бої на мішках, а також одним з основних традиційних конкурсів Масляної  буде залізання на крижаний стовп,заввишки у 7 метрів, на горі якого будуть розміщені подарунки. Також для всі присутніх виступатимуть народні колективи. І все це відбуватиметься з 12-ї години дня і до самого вечора. Серед добрих традицій у святкуванні проводів зими будуть і новинки.
 
Станіслав Лущ головний режисер парку імені М. Горького 
 
В новом виде предстанет перед всеми гостями парка Марена - главный символ и их, можно даже сказать, будет две. Одна из них как фото-зона, ну и вторая тоже может быть как фото-зона.  Но она будет являться самым главным символом.
 
Також протягом вихідних у парку Горького будуть дитячі шоу-програми, майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, молодіжна дискотека та вогняне шоу. А у неділю, о 20 годині відбудеться символічне спалення опудала - головного символа Масляної. Тим самим всі попрощаються із зимою і вже чекатимуть на прихід весни.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу