В Харьковском медико-генетическом центре вскоре приступят к работе на новом диагностическом оборудовании

13 февраля 2018, 14:25
 

Масляний тиждень у розпалі. Сьогодні другий день Масляної з пригощаннями зустрічали в Харківському медико-генетичному центрі. Запросили і своїх колишніх пацієнтів, і співробітників, і владників. І за таким добрим приводом обговорили і нагальні питання щодо лікування людей з рідкісними захворюваннями.

Як і належить господарі у Маслний тиждень особливо радо зустрічають гостей. Тож сьогодні у медико-генетичному центрі підготували і дегустацію млинців, і солодощі і звісно ж гарячий чай з вареням.
 
Олена Гречаніна директор Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру 
 
Что самое замечательное, что Михаил Евгеньевич м Владимир Иванович Скоробагач, которого вы видите уже не первый раз у нас, спасибо ему, я раскрою секрет, что они большие друзья в желание нам помочь. Вот это замечательно и я хотела поблагодарить замечательных наших руководителей. 
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді 
 
Вашему коллективу мы хотим пожелать - это процветания, успехов, хорошего настроения, всегда будьте на позитиве. Мы, в свою очередь, депутатский корпус, будет делать всё, чтобы развивать, усиливать ваше направление в лечение людей с орфанными заболеваниями. Это очень ценно. 
 
І така привітна атмосфера тільки сприяла розмові на серйозні теми, як то допомога людям з рідкісними захворюваннями. Нагальна проблема, кажуть фахівці - це перед усім своєчасна діагностика таких недугів. І от наприкінці минулого року з обласного бюджету було виділено 15 мільйонів гривень на придбання саме такого сучасного діагностичного устаткування. Зараз ведеться його монтаж. І вже за тиждень фахівці почнуть контрольні випробування і в подальшому роботу. 
 
Михайло Черняк заступник голови Харківської облдержадміністрації
 
Конечно скрининг, который сегодня можно провести здесь, у нас, на базе нашего областного предприятия - это уже XXI век во всех смыслах и то общее усилие, которое позволило решить вопросы технического оснащения, улучшения материально-технической базы, конечно тоже шаг вперёд.
 
Щороку Харківський медико-генетичний центр відвідує майже 40 тисяч хворих і щодо консультацій, і щодо лікування орфанних недугів. Сюди приїзджають люди не тільки зі всієї України, а й далекого зарубіжжя. Потреби центру ростуть і тому, як зазначив Володимир Скоробагач, необхідно збільшувати і його потужність. 
     
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді 
 
Следующим шагом будет открытие клиники, т.к. этот медицинский центр не позволяет вместить столько желающих, которые обращаются сюда. У нас прекрасные специалисты и под руководством Елены Яковлевны Гречаниной у нас Харьков станет флагманом в эффективном лечение таких больных.  
 
І тільки ось так об'єднавши зусилля медиків, влади і можна буде вирішити питання  як ще ефективніше допомогати людям з орфанними захворюваннями, тим більш що напрямок охорони здоров"я на обласному рівні є пріоритетом. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу