Юлия Светличная уверена, что совместимость науки и производства это еще один шаг к развитой экономике

13 февраля 2018, 13:15
 

Керіник області Юлія Світлична ознайомилась з роботою Харківського фізико-технічного інституту низьких температур та вручила державну нагороду його науковому співробітнику.

Спілкуючись з колективом Харківського фізико-технічного інституту низьких температур, Юлія Світлична відзначила, що сьогодні наукова школа на Харківщині продовжує грати важливу роль у розвитку регіону та країни в цілому. Обговорюючи перспективи розвитку науки, керівник області відмітила, розуміння яке сьогодні є між науковим  товариством і обласною владою.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Ми долучаємося до розвитку  науки. І кожного року запроваджуємо стипендії для видатних і молодих вчених. Ми організували  університетський консорціум, який обєднав усі вищі навчальні заклади. Є і організовані на національному рівні національна  рада з питань розвитку науки і технологій, яка на своєму одному майданчику зосереджує науковців, органів влади, бізнес, виробництво.
 
Також Юлія Світлична запевнила, що всі харківські науковці можуть розраховувати на підтримку ХОДА у втіленні ідей, що сприятимуть розвитку області. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Те, наскільки сьогоднішніми темпами розвивається Харківська область – це здобутки не облдержадміністрації, не окремого державного  органу. Це здобутки всієї Харківщини. Всіх трудових колективів, від науковців до підприємств, які виробляють продукцію. Саме від фундаментальних наук залежить прикладна наука, яка потім реалізується вже у загальне життя і розвиває нашу економіку.
 
Під час зустрічі керівник області передала головному науковому співробітнику інституту державну нагороду - орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.   
 
Володимир Марченко головний науковий співробітник Фізико-технічного інституту низьких температур 
 
Я не ожидал, что Юлия Александровна выскажется так определенно о той роли, которая играет наука, в частности в Харьковской области. Спасибо большое за орден. Я расцениваю его конечно как орден для всего института. Я благодарен всем сотрудникам института, дирекции института математикам, физикам, биологам. Ну всем всем сотрудникам нашего института которые сумели создать здесь и пронести через все тяжелые годы замечательную атмосферу. Спасибо большое всем. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу