Адвокаты Кернеса: Цель была одна - организовать политический заказ

13 февраля 2018, 14:06
 

У Київському районному суді Полтави ось вже третій рік слухають справу Харківського міського голови та його охоронців. Наразі в феміді триває розгляд доказів, що увійшли до справи. Чому адвокатам Геннадія Кернеса доводиться прокурорам цитувати кримінально-процесуальний кодекс, і чому вони вважають докази сфабрикованими у нашому наступному матеріалі.

Сьомий том справи, що інкримінують Геннадію Кернесу, власне, саме доказова база, що увійшла до нього у адвокатів міського голови викликала хвилю протестів та заперечень. Захисники мера зауважують, слідство ще на досудовому розслідуванні зібрало їх з численними порушеннями. 
 
Олександр Гунченко адвокат Геннадія Кернеса 
 
Прокуратура нас ни чем не удивила при изучении 7-го тома. Все те же процессуальные нарушения, грубые. Доказательства, которые представлены суду не обладают свойством допустимости, в частности по решению суда. Проводились процессуальные действия за пределом установленного судом срока. Это грубейшее нарушение. Такое доказательство не может быть положено в основу приговора, как обвинительного, так и оправдательного, поскольку оно не обладает свойством допустимости.     
         
Грубі помилки, зауважують адвокати Геннадія Кернеса, майже в кожному документі. Особливо в протоколі огляду . 
 
Лідія Ізовітова адвокат Геннадія Кернеса 
 
Слідчий подивився на оптичний диск, намалював казку з дійовими особами  і з певним місцем, яке йому було потрібно визначити, що саме в цьому місці було так , або інакше. і більш нічого, уже не говорячи про можливість втручання в інформацію, яка була вилучена. Те, як поводиться сторона держpобвинувачення з важливими доказами у понеділок спостерігали всі учасники судового процесу. Прокурор Ганілов просто на судовому засіданні із неналежно опечатаного пакета вийняв диск із важливим доказом - скопійованою базою телефонних дзвінків. Хоча для цього, згідно закону, треба отримати хоча б дозвіл судді.        
 
Андрій Циганков адвокат Геннадія Кернеса 
 
Нас турбує не те, що він зробив з диском в засіданні, а нас турбує те, що було зроблено з дисками до цього. Якщо так вільно прокурор може спотворювати докази в присутності суду, фактично намагатися довести того, що не відбувається, але він явно продемонстрував, що зазначені докази не були опечатані і не відповідають вимогам статті 237 п.5. Я сподіваюся, що усвідомлення зазначеної позиції буде результатом, що прокурор особисто заявить клопотання визначити зазначені докази неналежними. Мета була одна-організувати політичне замовлення, а мета, яка відбувається в суді, це все, що відбувається з цим прокурором - це виправдатися за те, що він робив на досудовому слідстві.           
 
За майже сім годин на засіданні встигли ознайомитись з 7 із 13 томів і приступити до вивчення  8-го тому матеріалів справи, в якій звинувачують Харківського міського голову та двох його охоронців. Поки ж Феміда оголосила перерву до 5 березня. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу