В Харькове - первый зимний кубок по футболу для детей

12 февраля 2018, 14:17
 

Вперше у Харкові - зимовий турнір з футболу для дітей 2007 року народження. До міста з'їхались учасники з різних куточків України. Юні футболісти протягом трьох днів змагались за головний кубок переможця.

У Харкові - зимовий кубок серед юних футболістів дві тисячі сьомого року народження. За підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса та благодійного фонду Дмитра Шенцева вперше у місті був організований турнір такого масштабу. До першої столиці на нього з’їхались шістнадцять команд з більш ніж десяти міст України. Протягом трьох днів учасники змагались за звання найкращих. Футболісти діляться, до змагань готувались ретельно. І не дивлячись на ще юний вік, дітлахи ставлять великі плани на майбутнє. 
 
Олександр учасник турніру, 10 років 
 
Мы ходили на каждые тренировки и пытались улучшать свои навыки. - как настроение? -  Хорошее, всегда надо на поле выходить с хорошим настроением.
 
Богдан учасник турніру, 10 років  
 
Я иду к своей мечте стать футболистом. Когда в следующий раз приедем сюда, минимум второе место занять.
 
Окрім головних номінацій за перше, друге та третє місце, учасникам вручені були шість кубків за індивідуальні досягнення у турнірі. Жодна з команд не залишилась без подарунків, в тому числі солодких.  А звання переможців здобула Харківська команда Металіст «1925» 
 
Зимовий кубок планують проводити традиційно кожного року. Наступного ж хочуть розширити формат і кількість міст-учасників. 
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
Хорошие ребята, на самом деле турнир очень яркий. Мы уверены, что следующий будет еще более масштабным, еще более интересным. Но самое главное, это воспитание новых поколений, это наши футболисты, будущие звезды. Мы желаем им здоровья, удачи и побед конечно. Для них этот турнир это нечто и каждая победа, каждая борьба это рост, это их жизнь. Поэтому огромное им спасибо.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу