Борьбу с коррупцией губернатор поставила силовикам как приоритетное направление работы

12 февраля 2018, 12:38
 

У пріоритеті контроль за використанням бюджетних фінансів та знищення корупції саме на цьому необхідно сконцентрувати свою роботу силовикам, зазначила керівник Харківщини Юлія Світлична. Про це губернатор заявила під час координаційної наради керівників правоохоронних органів регіону.

Юлія Світлична підкреслила необхідність активної роботи щодо реалізації антидиверсійних та антитерористичних програм у регіоні. А говорячи про антикорупційні заходи, нагадала нещодавнє затримання на хабарі керівника підрозділу Держпродспоживслужби, до повноважень якого входить боротьба з корупцією. І губернатор ініціювала питання щодо його звільнення. І зауважила, що особливу увагу слід надалі приділити дотриманню букви закону на території області а також  
здійснювати контроль за законністю рішень та використання фінансових ресурсів органами місцевого самоврядування. Адже саме децентралізація на сьогодні є головною реформою держави.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
В приоритете - контроль Її ініціював Президент України та впроваджує Кабінет міністрів України. Вона як наповнює місцеві бюджети, так і надає більше повноважень органам місцнвого самоврядування. Але по-різному органи місцевого самоврядування сприймають таке коло повноважень і збільшення фінансових ресурсів. Тому саме контроль за законністю і рішень, і використання фінансових ресурсів є основним моментом, якому ви повинні приділяти увагу і знищенню корупції. Деякі керівники територіальних органів державної влади досі не зрозуміли, що час змінився і це принципова позиція. Президент України і генеральний прокурор Знищення корупції – це принципова позиція Президента України, генерального прокурора України, і міжнародних партнерів наших щодо знищення корупції в державі. З цим потрібно боротися  і не може бути такого, що хтось забуває, що він працює на державу. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу