Вместо военкоматов будут терцентры по комплектованию и предоставлению соцуслуг

12 февраля 2018, 12:29
 

Військові комісаріати по всій України планують реформувати. Обласні та районні військкомати отримають назву територіальних центрів з комплектування та надання соціальних послуг. У Харкові вже готуються.

Замість звичних військкоматів - терцентри з комплектування та соціальних послуг. У Кабміні та Міноборони повідомили про реформу комісаріатів. Пілотний проект вже пройшов у Чернігівській області, тепер його хочуть розповсюдити по всій Україні. В першу чергу зміни токнуться саме військкоматів.
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату 
 
Организационно-штатная структура областного и районного комиссариата будет изменена. Будут дополнительные задания по социальному обеспечению граждан, которые проживают на территории, в частности, Харьковской области. Будет в каждом районе открытая и закрытая зона. Открытая зона - это прием посетителей по всем практически вопросам, закрытая зона - это вопросы, которые в первую очередь касаются мобилизации и воинского учета.
 
Такі терцентри планують зробити за аналогами центрів надання адміністративних послуг. Реформа, говорить Юрій Калгушкін, має пройти у три етапи, але до кінця року завершитись. Кошти на все це виділяють у Міністерстві оборони. 
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату
 
Сейчас составлен замысел, план, который согласовывается  с главой обладминистрации, с другими органами государственной власти на местах. Ну, и по инстанции, по команде мы будем эти планы предоставлять.
 
Більше подробиць у обласному комісаріаті поки що не розповідають. Весь процес, переконують, буде поступовим.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу