Заявки на конкурс "Вместе в будущее" принимаются до 15 марта

12 февраля 2018, 13:51
 

Триває прийом заявок на участь в конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє", що вже сьомий рік поспіль проводить Харківська обласна рада. Завдяки такій ініціативі тільки минулоріч на сотнях об'єктів соціальної, медичної та культурної сфер були встановлені енергозберігаючі вікна та двері, модернізовані системи опалення, відремонтовані приміщення. А цьогоріч конкурс набув ще більшого масштабу, збільшено фінансування проектів та введено нові номінації.

Обласний конурс "Разом в майбутнє" з самого початку був створений задля розвитку територіальних громад, які можуть самі з"ясовувати які проблемні питання для них важливі і як їх вирішувати. Тож складають проект, що у разі перемоги отримує половину необхідного фінансування з обласного бюджету, а решта коштів - за принципом співфінансування: місцевий бюджет та громада. Тільки у 2017 році в конкурсі взяли участь 1700 міні-проектів, з них 420 стали переможцями на загальну суму майже 60 мільйонів гривень.
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді 
 
Проекты прошлых лет уже наглядно показали, что благодаря своей инициативе и активности люди меняют качество своей жизни - развивается инфраструктура, ремонтируются школы и детские сады, открываются новые спортивные залы и культурологические комплексы. И это действительно реальный пример эффективного сотрудничества власти и громады. 
 
Втім, впевнений Володимир Скоробагач, попереду ще більш потужні і масштабні проекти розвитку територій, адже цього року конкурс проходитиме із нововведеннями - збільшено суму фінансування міні-проектів, а також надана можливість взяти участь у конкурсі і мешканцям Харкова, а також громадським організаціям та спілкам, батьківським радам та ОСББ як області так і міста. 
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді 
 
Сумма финансирования мини-проектов увеличена с 200 до 300 тысяч гривен. А совместные проекты территориальных громад могут получить финансирование на сумму до 1,5 миллиона гривен. Теперь появляется больше возможностей реализовывать проекты на территории Харькова, тогда как прошлые проекты были в основном на территории области. Ну и мы конечно призываем и харьковчан, и жителей Харьковщины подавать заявки на участие в конкурсе. 
 
У конкурсі буде три номінації "Благополуччя і розвиток громад", "Благоустрій і охорона навколишнього середовища" та "Історико-культурна спадщина та розвиток туризму", у рамках якої відбуватиметься відновлення  пам'яток культури задля підвищення привабливості регіону. Прийом проектних заявок  на участь у конкурсі триватиме по 15-те березня.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу