Приписная и призывная кампании. Перед военкоматами города и области стоят серьезные задачи

10 февраля 2018, 17:17
 

На Харківщині триває приписна кампанія. У районних військкоматах юнаки проходять медичну комісію. Серед таких - Антон Шило. 
 
Антон Шило учень 11 класу  
 
Проходили хирурга, психиатра, сейчас окулиста будем проходить, невропатолога, стоматолога. Спрашивали есть ли какие-то жалобы, если да, то какие?
 
Після того, як хлопець стане на військовий облік, він вже набуде статусу потенційного призовника. Служити в армії не боїться. Каже, що мріє стати військовим перекладачем.
 
Антон Шило учень 11 класу
 
Это наша Родина, мы должны ее отстаивать каким-либо путем, это долг каждого мужчины.
 
Приписці протягом січня-березня підлягають юнаки дві тисячі першого року народження. Всі, кому цьогоріч виповнюється сімнадцять років. Всього по Харківській області на військовий облік мають поставити вісім тисяч хлопців. З року в рік, констатують медики, п'ятнадцять-двадцять відсотків визнають непридатними до служби в армії через стан здоров'я. Найпоширеніші захворювання пов'язані з вадами зору та опорно-руховим апаратом. 
 
Микола Ревуцький лікар-хірург 
 
Очень много уделяют внимание работе за компьютером, планшеты, телефоны, поэтому нарушается осанка. Меньше стали заниматься спортом, плаванием. Это тоже влияет на физическое состояние, особенно опорно-двигательного аппарата. Ношение обуви, участились случаи с плоскостопием. Очень много у невропатологов, вот вегето-сосудистая дистония, гипертоническая болезнь участилась.
 
Приписка, пояснюють у райвійськкоматі, це не автоматична путівка до військової частини. Всі юнаки, згідно з законом, мають стати на військовий облік і отримати на руки приписне свідоцтво. Без цього документу дорога у вищі навчальні заклади закрита.
 
Віталій Гладкий військовий комісар Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату 
 
Я хочу звернути увагу батьків, родичів та близьких людей на це питання, тому що в подальшому юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, як цивільних, так і військових та не зможуть змінити місце прописки, місце проживання.
 
За неявку протягом року до райвійськкомату, говорить Віталій Гладкий, юнакам приписного віку загрошує адмінштраф. Приписна кампанія триватиме до кінця березня. Після розпочнеться весняний призов на строкову військову службу. Планове завдання на Харківську область - одне з найбільших в Україні.
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату 
 
Планове задание для Харьковской области составляет 1080 призывников, это должны мы отправить в части Вооруженных сил Украины, в части Национальной гвардии Украины и части государственной специальной службы. И после определенного перерыва возобновлен призыв на срочную военную службу в части государственной пограничной службы.
 
Перед районними військкоматами, говорить Юрій Калгушкін, стоїть серйозне завдання. Призовники мають пройти якісну медкомісію, потрібно визначити тих, хто має право на відсрочку, а далі відправити потрібну кількість строковиків до військових частин по всій Україні. 
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату 
 
Следующее задание  - это подготовка к призыву офицеров запаса, которые закончили военные кафедры, но не проходили службу. Я думаю, что в июне месяце, вот в прошлом году было два таких призыва, в июне месяце будет приказ министра обороны  и будет призыв этой категории офицеров запаса.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу