Для Нововодолажского УВК приобрели новое оборудование и школьный автобус

9 февраля 2018, 15:24
 

Для дітей Нововодолазького навчально- виховного комплексу коштом обласного бюджету придбано мультимедійне обладнання та новенький шкільний автобус. Як запевнила керівник області Юлія Світлична, оновлення освітньої свери у районі триватиме.

Нововодолазький НВК було визначено опорним закладом місцевого освітнього округу і протягом 2017 року за кошти обласного бюджету тут замінили вікна та обладнання кабінету географії. Цього ж року оновлення закладу триватиме, запевнила керівник області Юлія Світлична. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Цього року запланували відкриття нових 20-ти дошкільних навчальних закладів, а також будемо будувати і робити капітальні ремонти, відновлювати інфраструктуру освітньої сфери і будемо зосереджуватися на плануванні шкільних майданчиків для заняття спортом. Такі спортивні майданчики будуть в кожному опорному закладі.
 
Дітям виховного комплексу передали мультимедійне обладнання для кабінету географії. Зараз учні мають змогу, буквально, подорожувати світом. Вчителі, кажуть, якість знань значно покращилась. 
 
Віта Зощук директор Нововодолазького НВК
 
Вже є результат, навіть на данний момент підвищена якість освіти з географії. Діти зацікавлені, бо мультимедійне обладнання – це крок вперед для наших дітей, для селищної школи, це цікаво, це мотивує, діти вчаться з більшим натхненням.
 
Зараз у Нововодолазькому НВК навчаються близько чотирьохсот п"ятдесяти учнів денної та вечірньої школи. Частина з них приїздить з навколишніх сіл. Та Юлія Світлична передала місцевій громаді ключі від нового шкільного автобуса, який придбали в 2017 році. Керівник області також повідомила, що з обласного бюджету буде виділено кошти на ремонт ліцею в Новій Водолазі та НВК району.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу