От 2-х до 4-х недель, в зависимости от высотности. Харьковские коммунальники ремонтируют подъезды

9 февраля 2018, 15:52
 

Відновлення житлового фонду Харкова комунальники не зупиняють ні на день. Принайні зараз, доки погодні умови не дають можливості працювати на вулиці ті працюють в багатоповерхівках. Один з напрямків робіт - ремонт під'їздів. На один з об'єктів, де нещодавно тільки но стартували перетворення, виїзджали наші кореспонденти.

Все старе покриття знімається по максимуму. У другому під'їзді дванадцятиповерхівки 64 будинку по проспекту Перемоги, що в Шевченківському районі, вже третій день працює бригада комунальників. Готують стіни і стелю під фарбування. Там, де стара фарба вже знята і закладені тріщини та дірки, наносять бетоноконтакт. 
 
Про відновлення під'зду попрохали його мешканці, які прийшли з колективним зверненням на особистий прийом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Результатом і став ремонт, який розбили на кілька етапів. 
 
Павло Гладуненко заступник директора КСП "Інженерні мережі"
 
В 2017 году в этом подъезде была уже произведена замена окон. Так же была отремонтирована входная группа. На 2018 год запланирован ремонт подъезда. В этом подъезде будет произведена замена светильников, упорядочивание сетей провайдера, отремонтированы поручни лестничных маршей. 
 
Аби повністю оновити під'їзд цієї багатоповерхівки по проспекту Перемоги, 64, додає Павло Гладуненко, бригаді комунальників потрібно щонайменше 4 тижні. Пояснюють, фронт робіт великий та і стан під'їзду був вкрай жахливим. Тож доведеться добре попрацювати, аби він став як новенький.
 
Павло Гладуненко заступник директора КСП "Інженерні мережі"
 
Если по состоянию на прошлую неделю в городе Харькове был начат ремонт в 160 подъездах. То по состоянию на сегодняшний день уже в 200 подъездах начат ремонт. И 60 подъездов уже сданы. На этот год планируется отремонтировать порядка 1200 подъездов.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу