В Харькове готовятся к выдаче льготных карточек E-ticket и запуску системы в метрополитене

25 января 2018, 13:31
 

У Харкові готуються до видачі карток Е-тікет пільговикам. Вже більше 85 тисяч бажаючих отримати картку подали заявки. Також у місті вже найближчім часом планують долучити до системи і метрополітен.

Запуск системи E-ticket у міському наземному електротранспорті працює і зараз можна розрахуватися як карткою, так і придбавши квиток у водія. Та сьогодні є певні труднощі з програмним забезпеченням, і їм є пояснення.  
 
Євгеній Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста
 
Огромный блок, в связи с принятием последнего решения сессии по льготникам, дописывается сейчас разработчиками. Потому что ни в одной стране европейской, а в данной ситуация эта программа европейской разработки, нет такого количества вариантов льгот, систем, учетов,  тех которые нам были нужны. Для того чтобы все было точно учтено и финансировалось и компенсировалось , соответственно, предприятиям перевозчикам.
 
Зараз заявки на отримання пільгових карток подало близько 85 тисяч людей. Загалом же право на такий проїзд мають більше  600 тисяч городян. Разом з вирішенням проблемних питань, по місту продовжують встановлювати по 5-7 терміналів в день для придбання та поповнення карток. По всьому місту планували встановити 323 апарати, але з урахування в тому числі і звернення людей, їхня загальна кількість сягне 600. Також завершують процес оснащення трамваїв та тролейбусів необхідним обладнанням. Єдине депо де повністю все встановлено - це третє тролейбусне. Інші оснащені приблизно на 65 відсотків. Зараз же у місті триває підготовка запуску системи єдиного електронного квитка  і у метрополітені. 
 
Євгеній Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста
 
Когда мы наладим систему, одним из кусочков этой системы и есть метро. Но создать ажиотаж в метро, при его пропускной способности и и допустить сбой в системе безопасности для пассажиров в метрополитене мы должны быть уверенны что этого там не произойдет. И лучше подождать лишний месяц но сделать так чтобы это уже было качественно и хорошо.
 
Зараз метрополітеном користується  майже 60 відсотків пільговиків. Єлектронні карти системи E-ticket  для пільгового проїзду у трамваях та тролейбусах, вже найближчім часом почнуть видавати, наразі  вже підготовлені і спеціальні комп'ютерні бази куди вноситимуться данні про отримання карток. Загалом же зараз харків'яни придбали близко 10 тисяч карток  E-ticket.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу