В Харькове в самом разгаре утилизация елок

20 января 2018, 14:13
 

Новорічні свята вже позаду. Отже харків'яни взялися масово викидавати ялинки. А тому у комунальних служб в самому розпалі кампанія з утилізації святкових дерев. Роботи ведуться у всіх, без виключення, районах міста. Навіть розгорнули три стаціонарні пункти з подріблення дерев. Це один з таких. Бригада робочих з відповідною технікою, буквально за кілька хвилин купу ялинок перетворюють в купу тирси. 
 
Артем Семикопенко начальник служби логістики і диспетчеризації  КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" 
 
Коммунальное предприятие организовало работу по дроблению елок в районах на местах складирования, а так же определило места стационарные для дробления. Куда массово свозят самосвалы елки, свозят бункеровозы, где их измельчают. Порядка 200 кубов елок уже утилизированы и переработано в щепу, которые уже развезены в зоопарки, развезены по коммунальным предприятиям для отопления. Планируется в ближайшее время закончить с елками, чтобы город был чистым у нас.  
 
Щодня в районах міста утилізацією новорічних дерев займається близько 30 одиниць спецтехніки. І це лише на стаціонарних пунктах. Для того, аби пришвидшити процес прибирання міста від хвойних дерев, у Харкові вирішили ще й застосувати нову методику - пресування ялинок.
 
Артем Семикопенко начальник служби логістики і диспетчеризації КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" 
 
Впервые в этом году мы испробовали мусоровоз для уплотнения маленьких елок, что показало колоссальный успех. То есть мусоровоз за очень короткий промежуток времени может уплотнить  порядка 30 кубов елок. Таким способом можно намного больше вместить в бункер мусоровоза, чем в бункер самосвала. То есть такой эффективный и экономический способ вывоза. 
 
Під прес попадають лише маленькі ялиночки та гілки, які дробільна установка не бере, кажуть фахівці. Їх прибирають просто під житловими будинками, техніка, що має профільне комунальне підпериємство,- дозволяє.
 
Анатолій Кисіль водій сміттєвоза 
 
Приезжаем к дому, если возле контейнеров лежат ветки, обычно их дворники обламывают, мы их собираем, грузим их машину, прессуем и увозим на полигон.     
 
Якраз лише ті ялинки, що пресуються і потрапляють на полігон. Тому комунальники просять харків'ян, викидати ялинки лише у спеціально відведених місць. Після чого міські служби дадуть раду деревам. 
 
Артем Семикопенко начальник служби логістики і диспетчеризації КП "Комплекс з вивозу побутових відходів"
 
Рядом с контейнерными площадками если стоит бункер для негабаритных отходов, нужно складывать их туда. Приезжает наша техника, забирает елки и привозит их на станции переработки. Ожидаем, что в ближайшее время мы это дело утилизируем и переработаем.
 
Остання хвиля масового викидання ялинок, прогнозують комунальники, у Харкові розпочнеться після Водохреща. Після чого обіцяють почати генеральну чистку міста від використаний новорічних хвойних дерев.   
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу