Службы Харьковской области готовы к ухудшению погоды

17 января 2018, 17:50
 

Погіршення погоди сьогодні обговорювали на засіданні Державної комісіії з питань техногенної безпеки та назвичайних ситуацій. Нарада пройшла під головуванням віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка. Там виробили чіткий план дій при ліквідації наслідків снігопаду.

Говорячи про ситуацію в області, губернатор Юлія Світлична, зазначила, що відповідні служби повинні бути готові до найгіршого сценарію погоди. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Ви всі звітуєте про те, що наявна техніка в вас в належному стані, що закупленні всі посипні матеріали, я прошу кожного з вас показати той оперативний і злагоджений клас роботи який ми показували 2 роки поспіль. Ще раз кажу, що в наявності все є - держава забезпечила фінансуванням, проведені відповідні роботи вже на місцях, тому за необхідністю прошу приймати необхідні управлінські рішення.
 
Також, зазначила Юлія Світлична, особливу увагу треба приділити розчищенню головних автомагістралей. Комунальникам надано розпорядження зробити все можливе, аби рух на дорогах державного значення не перекривався. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Ми маємо злагоджену роботу, ми маємо розуміння і відповідальність кожних із структур, тому незадовільну реакцію на погіршення складних умов буду розцінювати відповідним чином, як службову недбалість. Тому прошу провести відповідні заходи і бути готовими до можливого погіршення погодних умов.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу