Какие действия нужно предпринимать при пожаре

17 января 2018, 14:55
 

Що треба робити, якщо виникла пожежа? Як кажуть, спеціалісти головне не піддаватись паніці та чітко знати послідовність дій при гасінні.

На першому поверсі Соціального готелю, що на вулиці Валентинівській сталась пожежа. Викликали службу 101. 15 працівників евакуйовані з будинку, 1 людина врятована та доставлена до лікарні невідкладної допомоги. Це у соціальному готелі показують на практиці дії при винекненні пожежі. 
 
Анатолій Торяник  заступник начальника головного управління з реагування на надзвичайні ситуації
 
Ми провели навчання для того, щоб навчити персонал діям в разі виникнення надзвичайної ситуації, правильним діям і доповнити їхні знання в цьому напрямку, а також відпрацювати дії нашого особового складу підрозділів ДСНС, які залучаються для ліквідації пожеж, інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на цьому об’єкті.
 
Рятувальники показали, як саме гасити вогонь. Жінки на власному прикладі довели, що вони можуть впоратись з вогнегасником. У навчаннях також взяв участь і психолог, який надав допомогу начебто постраждалим. Як вважає директор соціального готелю, працівники впорались з надзвичайною ситуацією.
 
Володимир Мошинський директор КЗ «Соціальний готель»
 
Много было, вот сколько у нас обучение вот это все проводилось теоретически, а теперь уже даже пробовали, вы же видели сами, все женщины не боятся подходить и все. По теории они хорошо сдали, теперь уже и практика. Думал, что может как-то растеряются, знаете, оно как-то первый раз . Вышло все настолько слажено, очень даже. Объявляю и благодарность и все.
 
Анатолій Торяник  заступник начальника головного управління з реагування на надзвичайні ситуації 
 
Всі цілі, які ми ставили при плануванні проведення цих навчань, вони відпрацьовані, і персонал навчили користуватися первинними засобами пожежогасіння і особовий склад вивчив об’єкт, специфіку цього об’єкту. Тому всі цілі, які ми ставили перед собою, плануючи проведення цих навчань, вони були реалізовані.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу