Где в Харькове можно укрыться от холодов?

13 января 2018, 19:16
 

Зі зниженням температурних показників "квартирантів на ніч" у філії міського центру реінтеграції безпритульних стає в кілька разів більше. На початок тижня ось в цій, що тимчасово розгорнули в терцентрі Московського району, було лише 10 постояльців. А вже за пару днів додалося ще 5, підраховують соцпрацівники. Перед заселенням їх як всіх інших відправляють пройти необхідні медичні процедури до лікарні. 
 
Діна Бондаренко соціальний працівник міського центру реінтеграції
 
Прежде чем попасть сюда человек должен пройти рентген, не флюорографию, а рентген досконально. Медсестра проводит его осмотр, если нет никаких отклонений то человека сюда принимают. Так же проводит профилактический осмотр. Если всё впорядке, то принимаем. Клиенты приходят с 17.00. До 8 утра. Они завтракают, пьют чай, убирают за собой койко-место и уходят. 
 
Сама філія центру реінтеграції розрахована на 30 постояльців. Тут працює медсестра, соцпрацівники та паспортист. Якщо буде бажання, то людині допоможуть знайти роботу. 
 
Робочий процес тут триває без зупинки. У двоповерховій будівлі міського центру реінтеграції бездомних людей, що розташована по вулиці Миру, 102, масштабні перетворення. І вже зовсім скоро це старе приміщення стане сучасним центром допомоги тим, хто опинився за тих чи інших обставин на вулиці.
 
Олексій Сорокін директор центру реінтеграції бездомних людей 
 
Это совместный проект городских властей и немецкой компании "GIZ". В рамках этого проекта осуществляется капитальный ремонт городского центра реинтеграции бездомных лиц. Выполняются работы по утеплению фасада здания, крыши, замены окон, проводки, сантехники. А так же ремонт жилых комнат, подсобных помещений. 
 
Також будівельники відновлюють туалетні та душові кімнати. Ремонтують коридори. Новий центр реінтеграції за адресою вулиця Мира, 102 буде розрахований на 100 осіб. Функціонувати установа наповну буде вже у лютому. Як тільки закінчаться відновлювальні роботи та кімнати оснастять ліжками, меблями та іншим необхідним інвентарем. 
 
Олексій Сорокін директор центру реінтеграції бездомних людей 
 
Лица с мест лишения свободы будут иметь возможность здесь проживать до 6 месяцев, это период адаптации. Бездомные - здесь могут находиться ежедневно, без ограничения срока прибывания в ночное время. С 6 вечера до 9 утра. Услуги будут на бесплатной основе, платные не предусмотрены на данный момент. 
 
А ось це соціальний готель. Він знаходиться у будівлі терцентру Московського району. Тут тим, хто опинився в складній життєвій ситуації, готові допомогти та надати дах над головою на три місяци. 
 
Олександр Кравченко директор соціального готелю
 
Человек обращается в управление соцтруда и получает направление. И по этому направлению сюда заселяются. Люди сюда заселиться могут разных категорий - это люди оказавшиеся в сложной жизненной ситуации, переселенцы из зоны АТО, либо люди с ограниченными возможностями. Проживание в сутки стоит 52 гривны, это с одного койко-места. Проживание рассчитано до 90 дней, это льготное считается проживание, а свыше будет высчитываться уже полная стоимость за проживание. Это будет порядка 96 гривен.
 
У соціальному готелі є різні номери. Для проживання кількох чоловік одночасно, для родини. Є спецобладнанні номери для людей з особливими потребами. У кожному ліжка, шафи, стільці. Є кухні з холодильниками, плити для приготування їжі, посуд. Серед зручностей сучасні санвузли, душові та пральня. У вартість проживання входить білизна, рушники та безкоштовний wi-fi.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу