Дорожные и спасательные службы области переходят в состояние повышенной готовности к ухудшению погодных условий

12 января 2018, 15:32
 

Дорожні та рятувальні служби області переходять у стан підвищеної готовності до погіршення погодних умов. Саме таке доручення всім відповідальним підрозділам дала губернатор Юлія Світлична. Відбулось засідання Державної комісії з питань надзвичайної ситуацій. Нарада з головами обласних адміністрацій пройшла під керівництвом віце-прем’єр міністра України Геннадія Зубка.

Під час обговорення ситуації в Харківській області на засіданні комісії Юлія Світлична зазначила, що 18-20-го січня, за прогнозами синоптиків, ймовірне погіршення погодних умов, які можуть стати причиною аварійних ситуації на дорогах та у господарській сфері.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Я прошу всіх учасників сьогоднішньої наради провести відповідний аналіз щодо готовності техніки, щодо наявності всіх необхідних матеріалів, як до збереження відповідної якості дорожнього полотна, так і до збереження або формування відповідних груп реагування на пориви електропередач, також ті проблем, які можуть статися із теплопостачанням, водопостачанням та усіма послугами, які надаються населенню. 
 
Взагалі, відзначила Юлія Світлична, останні роки відповідальні служби демонстують злагодженість дій при ліквідації надзвичайних ситуацій.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
В нас склалася гарна координація і гарне взаємопорозуміння у часи, коли погіршується ситуація, яке надало нам змогу два роки поспіль не перекривати рух дорогами державного значення. Тому я сподіваюся на вашу повну відповідальність управлінську. І на повну готовність ваших структур щодо реагування на погіршення погодних умов.
 
До роботи на дорогах регіону готові 21 одиниця техніки підвищеної прохідності та 500 людей особового складу. У разі необхідності рятувальники можуть  розгорнути на шляхах 15 мобільних пунктів обігріву.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу